Олена Підгрушна фінішувала шостою на Кубку IBU

Сьогодні у спортменів день відпочинку, а вже завтра у Швеції стартує Кубок світу

Напередодні старту І етапу Кубка світу українські біатлоністки змагалися у Швеції

У шведському Шушені, на передсезонному старті Кубок IBU, вступили в боротьбу українські біатлоністки. Шестеро наших дівчат вчора змагалися у спринті. Найкраще виступила Олена Підгрушна, яка припустившись чотирьох хиб, фінішувала на шостій сходинці. Олена програла лідеру, Каролін Ердаль (Норвегія), 44,2 секунди. Друге місце виборола представниця США - Келсі Джоан Дікінсон. Третю сходинку посіла німкеня Маррен Хаммершмідт. Окрім Підгрушної, в цій гонці взяли участь ще п'ятеро українок. Найвище місце серед них посіла Катерина Бех, яка стала 12-ю.