Метавсесвіт перепише історію людства: глава МЗС Кулеба та СЕО WhiteBIT Носов – про розвиток цифрового світу

Метавсесвіт перепише історію людства: глава МЗС Кулеба та СЕО WhiteBIT Носов – про розвиток цифрового світу
Розмова про сучасні технології відбулася в онлайн-форматі
скріншот з відео

Світ та життя в ньому максимально пришвидшилися завдяки технологіям

Концепт метавсесвіту та онлайн-світу з кожним днем відіграє все більш важливу роль у житті людства, набирає важелів впливу і в майбутньому докорінно змінить історію людської цивілізації. Про це у прямому ефірі подискутували глава МЗС України Дмитро Кулеба та CEO криптовалютної біржі WhiteBIT Володимир Носов.

За словами Володимира Носова, людство вже сьогодні фактично живе в метавсесвіті. «Ми нібито спілкуємося про вигаданий метавсесвіт, але взагалі-то він уже існує. Зараз ми спілкуємось у прямому ефірі в інстаграмі. Через деякий час ми зможемо надіти шоломи віртуальної реальності і взагалі нікуди не виходити. Glovo привезе нам поїсти, всі робочі справи я можу абсолютно спокійно виконати, не виходячи з дому. Якщо мені потрібна буде якась емоція побачити море, я його побачу дуже виразно, надівши цей шолом. І людські стосунки навіть перемістяться до цього метавсесвіту. Сьогодні в парку мало хто підходить і знайомиться. Це вже не модно. Модно познайомитися в соціальних мережах», розповів Володимир Носов.

CEO криптовалютної біржі WhiteBIT Володимир Носов CEO криптовалютної біржі WhiteBIT Володимир Носов

На його думку, розвиток блокчейн-технологій сьогодні це остання ланка всіх переломів формування нового порядку, які мали відбутися. Світ та життя в ньому максимально пришвидшилися завдяки технологіям. Все стало дуже незалежним, окрім фінансової частини. Але і вона потрохи піддається впливу часу і тектонічним змінам. Традиційному світу рано чи пізно доведеться шукати шляхи співіснування із цифровим світом.

За словами Дмитра Кулеби, метавсесвіт, чи онлайн-світ перепише історію людства, людської цивілізації. «Вперше в історії конкурент держави, цифровий світ, має дві фундаментальні характеристики: власну валюту та інструменти масштабування. За всю історію людства ніхто до такого етапу не доходив. Я переконаний, що завдяки насамперед блокчейн-компаніям цифрова економіка, якщо вистоїть під натиском класичного капіталу, сформує новий полюс сили у світі. І людині буде куди тікати в гарному сенсі, тобто вона все менше залежатиме від держави і все більше від ефективності цифрових технологій та послуг», наголосив Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, Дмитро Кулеба та Володимир Носов провели спільний прямий ефір в інстаграмі, де обговорили, як криптоіндустрія допомагає Україні під час війни на прикладі співпраці WhiteBIT та МЗС, економічну дипломатію в умовах війни, подискутували про роль блокчейну та цифрових активів у періоди пандемій, війн та гуманітарних криз, метавсесвіт як явище та його вплив на економіку, соціальні зв'язки, роботу.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: