Проїзд в громадському транспорті Вінниці буде лише за спеціальними перепустками

 Проїзд в громадському транспорті Вінниці буде лише за спеціальними перепустками

В Україні в цілому і у Вінниці зокрема посилюються протиепідеміологічні заходи

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 239 на всій території України запроваджено режим надзвичайної ситуації терміном на 30 днів – до 24 квітня 2020 року.

27 березня відбулась міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було обговорено і систематизовано всі попередні рішення комісії з врахуванням Постанови КМУ від 11 березня 2020р. № 211 та змінами до неї 25 березня 2020р. (постанова № 239). За результатами сьогоднішнього засідання у місті посилені карантинні заходи.

Зокрема, з 29 березня буде призупинено перевезення громадян у громадському транспорті. За винятком працівників підприємств, установ та організацій, які відносяться до критичної інфраструктури, але за умови дотримання ними протиепідемічних норм – заходити в транспорт у масках і рукавичках.

Наразі усі підприємства, установи та організації, які відносяться до критичної інфраструктури, готують для своїх працівників спеціальні документи, за наявності яких персонал зможе добиратись на місце роботи і додому у громадському транспорті міста. Координує цей процес департамент енергетики, транспорту та зв’язку міської ради.

Згідно урядової Постанови №239 від 25 березня 2020 р. кількість пасажирів не повинна перевищувати половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу. Така норма поширюється і на маршрутні таксі.

З 29 березня громадський транспорт Вінниці буде перевозити персонал:

  • закладів охорони здоров’я та аптечних мереж;
  • виробничих підприємств, заводів, ринків, великих супермаркетів та торгових мереж, які здійснюють забезпечення населення продуктами харчування;
  • підприємств електро-, газо-, тепло-, водозабезпечення, управляючих компаній житлових будинків та комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста;
  • підприємств зв’язку;
  • підприємств та об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл;
  • установ, які надають фінансові та банківські послуги;
  • установ урядування, які надають найважливіші державні послуги;
  • підприємств транспортного забезпечення;
  • персонал, який працює у сфері оборони, правопорядку та цивільного захисту населення.

Користуватись громадським транспортом вони зможуть лише за умови дотримання протиепідемічних норм (в масках і рукавичках), пред’явивши водію службове посвідчення або спеціальну довідку з місця роботи, завірену в КП «Вінницька транспортна компанія». Крім того, вони повинні мати при собі документ державного зразка, який посвідчує особу.

Нагадаємо, лікар-онколог у Вінниці заразився коронавірусом. Хворих на рак не випускають з диспансеру.

До слова, у Вінниці обмежили в'їзд в місто.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: