рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Сосонці відкрили нову школу, яку будували 12 років

  • Розсилка
  У Сосонці відкрили нову школу, яку будували 12 років

  У селі Сосонка Вінницького району 1 вересня урочисто відкрили школу, будівництво, якої тривало 12 років. До цього дітям доводилося навчатися у старій будівлі, якій понад сто років

  Будівництво нової школи в Сосонці розпочали в 2006 році. Але підрядник не виконав свої зобов'язання та довів зведення нової школи до катастрофічного стану. Все через порушення правил та норм будівництва. 

  В 2012 році було прийнято рішення про знесення аварійної недобудови та зведення на її місці нової будівлі школи. Мали її завершити ще у 2015 році, але розпочата російськими військами агресія в Криму та на Сході України внесла свої корективи у ці плани.

  Звівши ще у 2014 році корпус нової школи, місцева влада призупинила будівництво через брак коштів. І тільки в 2017 році будівництво було відновлено. 

  Загалом, на побудову нової школи в Сосонці на 260 учнів було витрачено 48,2 млн. гривень, з них 42,7 млн. гривень – кошти Державного бюджету, 5,5 млн гривень – кошти місцевого бюджету.

  Сосонська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів була заснована у 1913 році. Будівля основної школи ще на початку 2000-х років була визнана непридатною для здійснення навчального процесу. Педагогічний та учнівський колектив працювали у непростих умовах - навчання проходило в дві зміни у приміщенні початкової школи, яка розрахована на 120 учнів.

  Джерело: Vinbazar


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ