Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Білоруська IT-компанія звільнила київських топів за «викрадення» проекту

  • Розсилка
  Київський офіс для компанії - головний, оскільки філію в Мінську, що нараховував близько 100 людей, поступово розформували - Білоруська IT-компанія звільнила київських топів за «викрадення» проекту
  Київський офіс для компанії - головний, оскільки філію в Мінську, що нараховував близько 100 людей, поступово розформували

  Причиною звільнення стала спроба нової команди забрати важливого клієнта і проект

  Білоруський аутсорсер Intellectsoft звільнив керівництво українського напрямку.

  Про це повідомляє Ain.ua.

  За даними видання, причиною звільнення стала спроба нової команди викрасти важливого клієнта і проект. Зараз ведеться внутрішнє розслідування, роботу продовжують в штатному режимі.

  Співзасновник Intellectsoft Артем Козел сказав, що на даний момент в компанії «зайняті вирішенням ситуації» і пообіцяв все розповісти, коли ситуація остаточно вирішиться.

  З київського Intellectsoft були звільнені - Delivery Director Костянтин Шиндер, SVP of Engineering Тетяна Новохатська, Lead PMO Analyst Юліана Линник, Delivery Manager Олександр Стрижаков, Head of Pre-sale Алекс Наконечний та Delivery Manager Рустам Гумер.

  Ця команда прийшла в проект в 2018 році, коли Intellectsoft оголосив курс на роботу з великими замовниками замість середнього та малого бізнесу.

  Київський офіс для компанії - головний, оскільки філію в Мінську, що нараховував близько 100 людей, поступово розформували.

  Нагадаємо, що Intellectsoft, офіційно зареєстрований в США, входить в групу компаній, що належать білоруським підприємцям - Олександру Скалабанову, Артему Козелу, Валерію Кирилову і Дмитру Липницькому. У березні 2019 року штат Intellectsoft нараховував 350 осіб - частина базувалися в США, розробки велися в Україні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ