Британія планує збільшити військову присутність у світі

Британія планує збільшити військову присутність у світі
Протягом наступних чотирьох років відбудеться реструктуризація та реорганізація підрозділів
Фото з відкритих джерел

У планах британської армії – глобальні зміни

Армія Великобританії анонсувала найзначніші перетворення за останні десятиліття. Зокрема, Британія має намір збільшити свою глобальну військову присутність у найближчі роки для більш ефективного реагування на можливі загрози в різних частинах світу. Про це повідомляє пресслужба уряду Сполученого Королівства.

У плані модернізації Сухопутних військ королівських Збройних сил говориться, що основні наземні військові регіональні хаби Британії базуватимуться в Німеччині, Кенії та Омані.

Крім того, на базі 16-ї десантно-штурмової бригади і 1-ї бригади армійської авіації будуть створені сили глобального реагування, які при необхідності можна буде задіяти як при веденні бойових дій, так і при наданні гуманітарної допомоги.

При цьому наголошується, що одним із ключових елементів плану «Солдат майбутнього» є можливість для армії бути центральним учасником бойових дій НАТО, надавши до 2030 року повністю модернізовану бойову дивізію.

Створення армії, що відповідає запитам майбутнього, вимагатиме реструктуризації та реорганізації підрозділів протягом наступних чотирьох років, що буде підтримуватися перебалансуванням особового складу в Сполученому Королівстві.

До 2025 року регулярна армія налічуватиме 73 тис. осіб, у поєднанні з армійським резервом у 30 тис. осіб армія Британії налічуватиме понад 100 тис. осіб.

Сили глобального реагування будуть укріплені додатковим мотострілецьким батальйоном, саперним батальйоном, батальйоном матеріально-технічного забезпечення, артилерійською батареєю, а також вертольотами Apache і Chinook нової модифікації.

Нагадаємо, оперативна група до 600 британських військовослужбовців готова розгорнутися в Україні на тлі побоювання російського вторгнення.

Також США слідом за Британією заявили про готовність надати військову підтримку Україні.Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: