Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Саудівській Аравії жінкам дозволили самостійно дізнаватися стать своєї дитини

  • Розсилка
  Раніше для отримання інформації про перебіг вагітності жінкам потрібний був дозвіл особи чоловічої статі - У Саудівській Аравії жінкам дозволили самостійно дізнаватися стать своєї дитини
  Раніше для отримання інформації про перебіг вагітності жінкам потрібний був дозвіл особи чоловічої статі

  Відтепер жінки можуть самостійно дізнаватись стать дитини, термін вагітності, очікувану дату народження дитини

  Міністерство охорони здоров’я Саудівської Аравії дозволило жінкам самостійно дізнаватись стать дитини та спосіб пологів. Раніше для цього потрібен був дозвіл опікуна.

  Відтепер жінки можуть самостійно дізнаватись стать дитини, термін вагітності, очікувану дату народження дитини, а також спосіб пологів.

  У повідомлені міністерства зазначено, що жінка може вирішувати, чи буде з нею хтось з родичів під час пологів. Також жінки зможуть обирати, чи народжувати шляхом кесаревого розтину чи природним способом.

  Раніше для отримання інформації про перебіг вагітності жінкам потрібний був дозвіл опікуна. Переважно це був чоловік, батько, брат чи інші родичі чоловічої статі. Також без дозволу жінка не могла пройти жодної процедури.

  Нагадаємо, у Саудівській Аравії почнуть повідомляти жінок про розлучення за допомогою смс-повідомлення. Раніше чоловіки могли розлучитися з дружинами і не говорити їм про це.

  Джерело: Громадське

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ