рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У ВООЗ дали невтішний прогноз щодо тривалості пандемії коронавірусу

  • Розсилка
  <p>Всесвітня організація охорони здоров&rsquo;я закликає готуватися до &laquo;дуже затяжної&raquo; пандемії</p> - У ВООЗ дали невтішний прогноз щодо тривалості пандемії коронавірусу

  Всесвітня організація охорони здоров’я закликає готуватися до «дуже затяжної» пандемії

  Наслідки пандемії відчуватимуться протягом найближчих десятиліть

  Розвиток ситуації з пандемією коронавірусної інфекції свідчить, що вона може набути «дуже затяжного» характеру, а наслідки відчуватимуться протягом найближчих десятиліть.

  Про це заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Гебреісус під час засідання комітету ВООЗ з надзвичайних ситуацій щодо Covid-19, – повідомляє Укрінформ.

  «Пандемія – це криза в галузі охорони здоров’я, яка буває раз на століття, і наслідки якої відчуватимуться протягом наступних десятиліть», – заявив очільник ВООЗ.

  Він зазначив, що багато країн, які вважали, що вони залишили позаду найгірше, нині стикаються з новими спалахами. Деякі з тих, хто був уражений у перші тижні менше, тепер стикається зі зростаючою кількістю випадків та смертей. І навпаки: деякі країни, які пережили великі спалахи, наразі взяли їх під контроль.

  У заяві, оприлюдненій після засідання, керівництво ВООЗ заявило про «передбачувану тривалість цієї пандемії Covid-19» та підкреслило важливість постійних зусиль з реагування громадськості, країн і регіонів, а також на глобальному рівні відслідковування контактів інфікування. У рекомендаціях країнам-членам ВООЗ радить продовжувати мобілізувати глобальні та регіональні багатосторонні організації та партнерів з метою швидкого реагування на Covid-19 і прискорити дослідження з розробки вакцини та доступу до діагностики та терапії.

  Нагадаємо, станом на ранок 2 серпня, кількість випадків інфікування коронавірусом у світі досягла 18 мільйонів осіб. Серед 18 мільйонів випадків 688 тисяч – летальні. Також 11 мільйонів 325 тисяч хворих вилікувалися. Тільки за останню добу у світі зафіксували 246,5 тисячі нових випадків захворювання на коронавірус.

  Найбільше нових хворих – у США – 58,4 тисячі. В Індії зареєстрували 54,8 тисячі нових випадків, у Бразилії – 42,5 тисячі, у Колумбії і Південній Африці – понад 10 тисяч, у Мексиці – 8,4 тисячі, у Росії – 5,4 тисячі.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ