Придністров'я попросило у Путіна «миротворців». Кишинів відреагував

Придністров'я попросило у Путіна «миротворців». Кишинів відреагував
Молдова заявила, що «представник» Придністров’я не має жодного стосунку до питання російських «миротворців»
фото ілюстративне

Тирасполь хоче збільшіти кількість росіян у Придністров’ї до 3100

«Представник» у Росії Придністров'я звернувся до Кремля з проханням збільшити російський військовий контингент на невизнаному територіальному утворення. В уряді Молдови заявили, що «представник» не має жодного стосунку до питання російських «миротворців». Про це передає видання Newsmaker.

Так званий представник Тирасполя в РФ Леонід Манаков заявив, що «придністровська влада» просить Росію збільшити кількість «миротворців» через «погіршення ризиків безпеки» в регіоні. На думку Тирасполя, це можна зробити і завдяки росіянам, які мешкають у Придністров’ї.

За словами Манакова, зараз «у зоні безпеки» перебувають не більше як 450 російських «миротворців», хоча може бути 3100 людей.

Бюро реінтеграції уряду Молдови заявило, що сумнівається у статусі Манакова, і що він не може обговорювати тему «миротворців» у Придністров'ї.

«Насамперед необхідно прояснити питання про статус так званого представництва, від імені якого виступає пан Манаков. Вже понад чотири роки Кишинів чекає на такі роз'яснення. По-друге, про механізм миротворчих сил можуть говорити сторони, які підписали угоду від 21 липня 1992 року, а не люди, які не мають до нього жодного стосунку», – наголосили в Бюро.

Раніше Придністров'я звинуватило Україну у підготовці теракту

Читайте також: Перед яким викликом опинилася Молдова – хто може допомогти Кишиневу повернути Придністров'я

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: