Тетяна Мокріді Політтехнолог

Ліз Трасс. Що найбільше вражає у новій прем'єрці Великої Британії

Ліз Трасс стала головною політичною фігурою Великої Британії
фото: AP

Політик подякувала своєму попереднику – Борису Джонсону

Знаєте, що мене найбільше вразило в новій прем’єрці Великої Британії – Ліз Трасс? Ні, не молодий вік – 47 років. Ні, не сміливість і чіткість формулювань. Навіть не те, що в ній вбачають нову Тетчер, нову «залізну леді».

Вразило, що вона в першому виступі висловила подяку і захоплення попередником – Борисом Джонсоном. І не парилася, чи вплине це на її рейтинг. А ми живемо в постійних політичних срачах. Останні президентські взагалі зробили політичний світ України чорно-білим. Є або правильна думка, або ворожа… І це стосується двох таборів. Нема толерантності, вміння визнати перемоги, плюси, відзначити правильні рішення. А вони є у всіх.

Ви зараз напишете: «так тож наш любимий Джонсонюк», «та вони однопартійці». Так, він любимий, бо там… в країні дощів і туманів. А був би тут, то тирло б зробили швидко. І за зачіску, і за сімейні труси на пробіжці, за кількість дружин. А щодо однопартійців, котрі залишають посади, то тут у нас ставлення обережне. Похвалити? Боже збав, це ж списаний матеріал… Вже фсьо, не підніметься… І всі побігли за новим… І твої перемоги вже в книгах інших, твої правильні рішення вже, виявляється, мають іншого автора.

І в телефоні тиша.

Як часто мені пишуть дописувачі X: «То ви таке не знаєте, а я знаю».

BBC: «У своїй першій промові Ліз Трасс подякувала конкуренту та прихильникам. А особливо – попереднику Борису Джонсону.

За те, що він протистояв Володимиру Путіну, добився брекзит, запустив вакцинацію від Covid і «розгромив Джеремі Корбіна».

«Вами захоплюються від Києва до Карлайла», – заявила вона».

Читайте також: Ліз Трасс стала новою прем'єркою Великої Британії
Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: