рус

    Натисніть «Подобається», щоб читати
    Glavcom.ua в Facebook

    Я вже читаю Glavcom в Facebook

    Зеленський осипав орденами та званнями своїх колег-зірок: Білик, Єфросиніна, Потап, Тіна Кароль, Мазур

    • Розсилка
    <p>&laquo;Вона підкорила мільйони&raquo;. У квітні Офіс президента привітав Ірину Білик з 50-річчям. Тепер зірка отримала орден</p> - Зеленський осипав орденами та званнями своїх колег-зірок: Білик, Єфросиніна, Потап, Тіна Кароль, Мазур

    «Вона підкорила мільйони». У квітні Офіс президента привітав Ірину Білик з 50-річчям. Тепер зірка отримала орден

    Народні артисти Ірина Білик та Василь Зінкевич на честь своїх ювілеїв отримали від президента ордени

    Президент Володимир Зеленський до Дня Конституції підписав указ про відзначення державними нагородами, в тому числі одним з вищих орденів України – князя Ярослава Мудрого.

    Текст указу №254/2020 оприлюднено на сайті глави держави.

    Орден князя Ярослава Мудрого ІV ступеня присвоєно віце-президенту НОК Валерію Борзову і співакові Василю Зінкевичу.

    Телеведуча Марія Єфросиніна отримала орден «За заслуги» ІІІ ступеня, а телеведуча Алла Мазур – орден княгині Ольги ІІ ступеня.

    Депутат від «Слуги народу», відома легкоатлетка Ольга Саладуха нагороджена орденом княгині Ольги І ступеня; співачки Ірина Білик і Тіна Кароль – княгині Ольги ІІІ ступеня.

    Десятки людей отримали інші нагороди. Наприклад, Зеленський посмертно нагородив орденом «За заслуги» І ступеня головного продюсера ТСН Олену Несміян, яка нещодавно померла.

    Главком публікує повний список нагороджених главою держави до Дня Конституції:

    Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІII ступеня

    БОБАЛА Юрія Ярославовича - ректора Національного університету "Львівська політехніка"

    Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня

    БОРЗОВА Валерія Пилиповича - віце-президента Національного олімпійського комітету України, м.Київ

    ЗІНКЕВИЧА Василя Івановича - артиста, соліста-вокаліста, м.Луцьк

    Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

    БАТРУХА Стефана Андрійовича - настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці у м.Люблін, Республіка Польща

    КИРИЛЕНКА Олександра Васильовича - академіка-секретаря Відділення Національної академії наук України, директора Інституту електродинаміки НАН України

    КУЦІНА Володимира Семеновича - голову правління, генерального директора акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", Дніпропетровська область

    МАРТИНЕНКА Олександра Владленовича - генерального директора товариства "Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна", м.Київ

    ПЕТРОВА Вячеслава Васильовича - директора Інституту проблем реєстрації інформації Національної академії наук України

    ФІЛІП’ЄВУ Олену Валеріївну - артистку балету – провідного майстра сцени державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

    ЦЄСЛЮ Анджея (посмертно) - бурмістра міста Александров Куявський, Республіка Польща

    ЧЕРКАСЬКОГО Ігоря Борисовича - Голову Державної служби фінансового моніторингу України

    Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня

    БЄЛІКОВА Сергія Борисовича   ректора Національного університету  "Запорізька політехніка"

    ВАКУЛЕНКА Володимира Михайловича - віце-президента громадської організації "Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників", м.Київ

    ЗАДОРОЖНЬОГО Олександра Вікторовича (посмертно) - юриста, політика, науковця, м.Київ

    ЛАЗАРЕНКА Михайла Дмитровича - голову селянсько-фермерського господарства "Прогрес" Балтського району, Одеська область

    НЕСМІЯН Олену Володимирівну  (посмертно) - головного продюсера телевізійної служби новин ТРК "Студія "1+1", м.Київ

    СТРУТИНСЬКОГО Богдана Дмитровича - генерального директора – художнього керівника театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр оперети"

    ЧЕХУНА Василя Федоровича - директора Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є.Кавецького Національної академії наук України

    ЯКОВЛЄВА Миколу Івановича - першого віце-президента Національної академії мистецтв України, м.Київ

    Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня

    ЛУКОВИЧА Володимира Федоровича - члена Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та антитерористичної операції, м.Київ

    ТИМЧУКА Сергія Миколайовича - завідувача відділення комунального підприємства "Дніпропетровська  обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова" Дніпропетровської обласної ради

    ЯКУБОВСЬКОГО Сергія Олександровича - директора комунальної установи "Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку", Вінницька область

    Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

    БАЛАШОВА Івана Анатолійовича - члена правління Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО, Закарпатська область

    БІЛАСА Ярослава Степановича - голову правління громадської організації "Спілка учасників бойових дій в АТО, ООС,  добровольців та волонтерів "Побратими об’єднані", м.Львів

    БІЛОУСА Андрія Федоровича - директора – художнього керівника Київського національного академічного Молодого театру

    БОДНАРА Бориса Євгеновича - першого проректора Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна

    ВЕЧЕРКА Євгенія Матвійовича                - тренера-викладача Херсонської міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Херсонської міської ради

    ДЕРЖИПІЛЬСЬКОГО Ростислава Любомировича - директора – художнього керівника  Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка

    ДУБРОВІНУ Любов Андріївну - генерального директора Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського, м.Київ

    ЄФРОСИНІНУ Марію Олександрівну - телеведучу, громадську діячку, м.Київ

    ЖУКА Кшиштофа - президента міста Люблін, Республіка Польща

    ЗАБЛУДУ Михайла Васильовича - голову правління акціонерного товариства "Рівнеазот"

    ЗНАЄВСЬКОГО Миколу Івановича - завідувача відділення Київської міської клінічної лікарні № 6

    ІВАНОВА Віктора Павловича - начальника відділу державного підприємства "Національний палац мистецтв "Україна", м.Київ

    КАШПАРОВА Валерія Олександровича - директора Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київська область

    КОЗАКА Леоніда Івановича - члена правління громадської організації "Хмельницька обласна асоціація ветеранів Афганістану та АТО"

    КОЗЛОВА Миколу Вікторовича - керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова

    КОТЛУ Василя Івановича - начальника відділу Департаменту Офісу Генерального прокурора

    КУЧІРКУ Михайла Дмитровича - члена Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України

    ЛАЗАРЯ Віктора Леонідовича - директора філії багатопрофільного підприємства "Вимал" будівельної компанії "Вималспецбуд", м.Чернігів

    НАГРЕБЕЦЬКОГО Анатолія Никифоровича - краєзнавця, Вінницька область

    ПІСНЮ Івана Володимировича - заступника голови громадської організації "Кременчуцька міська спілка ветеранів війни в Афганістані", Полтавська область

    ПЕРХУНА Сергія Олександровича - начальника відділу управління прокуратури Дніпропетровської області

    ПЕТРИШИНА Олександра Віталійовича - президента Національної академії правових наук України

    ПУХОВЦЯ Івана Миколайовича - заступника Керівника Департаменту – керівника управління Офісу Президента України

    ТИМЧУКА Віктора Володимировича - першого заступника прокурора Чернівецької області

    ТОДУРОВА Івана Михайловича - директора Державної установи "Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України", м.Київ

    ТРОФИМЧУКА Олександра Миколайовича - директора Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору Національної академії наук України

    ФЕДОРЧУКА Богдана Петровича - співголову громадської організації "Самооборона Борщівського району", Тернопільська область

    ХИЖНЯКА Олександра Олександровича - тренера-викладача комунального закладу "Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа № 4"

    Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня

    ПОТУДАНСЬКОГО Дарвіна Кареновича (посмертно) - оперуповноваженого сектору Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, старшого лейтенанта поліції

    Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

    КОВАЛЕНКО Любов Григорівну - першого заступника генерального директора Національного музею-садиби М.І.Пирогова, члена ради громадської організації "Вінницька обласна рада жінок України"

    САЛАДУХУ Ольгу Валеріївну - народного депутата України, члена громадської організації "Федерація легкої атлетики Донецької області"

    Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

    МАЗУР Аллу Григорівну - ведучу телевізійної служби новин ТРК "Студія "1+1", м.Київ

    САІДОВУ Світлану Бурханівну - головного тренера штатної команди національної збірної команди України з плавання синхронного, м.Харків

    Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

    БЕЗИМЕНКО Наталію Миколаївну - начальника відділу управління прокуратури Одеської області

    БІЛИК Ірину Миколаївну - співачку, артистку, м.Київ

    БУГАЙОВУ Людмилу Федорівну - матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу "Каравела", Кіровоградська область

    ДЕМЧУК Надію Андріївну - члена Костопільського районного об’єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка, Рівненська область

    КАРОЛЬ Тіну - співачку, артистку, м.Київ

    МОГИЛЕНКО Ольгу Миколаївну  - директора бібліотеки Державного університету "Житомирська політехніка"

    НЕХОЦУ Марію Василівну - керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

    САБУРОВУ Ольгу Миколаївну - голову Волинської обласної організації Профспілки працівників державних установ України

    СЕВЕРНЮК Тамару Артемівну - письменницю, Чернівецька область

    ЧЕРНОУСЕНКО Валентину Олександрівну - головного консультанта відділу Управління Директорату Офісу Президента України

    ШАРШАК Тетяну Андріївну - керівника відділу Головного управління Апарату Верховної Ради України

    Нагородити медаллю "За військову службу Україні"

    БОРЦЯ Андрія Миколайовича               - підполковника

    ГРИГОРЕНКА Руслана Володимировича - полковника

    КАЛЬНІЦЬКОГО Олега Володимировича - майора

    РИБИНСЬКОГО Євгенія Ігоровича - майора

    Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

    МАРТИНЮК Світлану Костянтинівну -  інженера виробничого відділу акціонерного товариства "АЗОТ", м.Черкаси

    СІМОНОВА Яніса Георгійовича - начальника відділу Департаменту Офісу Генерального прокурора

    СУРАЯ Віталія Анатолійовича -  директора Департаменту Луганської обласної державної адміністрації

    ФРОЛОВА Сергія Анатолійовича - спортсмена з плавання Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності

    ХУДОЛЄЯ Миколу Михайловича - начальника цеху акціонерного товариства "СУМИХІМПРОМ"

    Присвоїти почесні звання:

    "НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

    БРАТУЩИК Інесі Михайлівні - співачці, м.Київ

    ГАПІ Ользі Євстахівні - артистці, провідному майстрові сцени Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва, м.Львів

    ПРОЦЕВ’ЯТ Марії Іванівні - доцентові кафедри Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка

    САВЧЕНКО Анжеліці Віталіївні - артистці драми – провідному майстрові сцени державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м.Київ

    ФІЛІМОНОВУ Олегу Миколайовичу - артистові театру і кіно, м.Одеса

    "НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

    КЛИМОВИЧУ Миколі Івановичу - художникові, директору Овруцької малої академії народних мистецтв та ремесел, Житомирська область

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

    КИСІЛЬ Елеонорі Вікторівні - артистці-вокалістці, провідному майстрові сцени обласного комунального закладу "Харківський академічний театр музичної комедії"

    МАРКОВИЧУ Михайлу Івановичу - артистові, солісту-вокалістові комунального підприємства "Харківська обласна філармонія"

    МІРЗОЯНУ Арсену Романовичу - співакові, композитору, м.Київ

    МОРОЗУ Олегу Богдановичу -  артистові оркестру державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

    ПОЛОВИНЦІ Наталії Юхимівні - актрисі, співачці, м.Львів

    ПОТАПЕНКУ Олексію Андрійовичу - співакові, композиторові, музичному, театральному і кінопродюсерові, м.Київ

    СИНИЦІНІЙ Ірині Анатоліївні - акторці, провідному майстрові сцени міського комунального закладу культури "Дніпровський міський театр ляльок "Театр актора і ляльки"

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"

    БУЛАВИНЦЮ Василю Ярославовичу -  проректорові з питань соціально-економічного розвитку Тернопільського національного економічного університету

    ВАСИЛЬКОВСЬКОМУ Ігорю Івановичу  - голові наглядової ради товариства "ПСГ "КАМБІО-ІНВЕСТ", м.Одеса

    ХРОПАТОМУ Василю Васильовичу - начальникові відділу Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

    ІСУПОВІЙ Галині Анатоліївні - керівникові гуртка гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю  II–III ступенів Чернігівської міської ради

    СКРИПЕЦЬ Марії Василівні - учительці Іванівського ліцею № 1 Іванівської селищної ради, Херсонська область

    ШЕЛГУНОВІЙ Наталі Володимирівні - учительці комунального закладу "Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області"

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

    АЛІЄВУ Наріману Рідьвановичу - режисерові, сценаристу

    ГРЕКУ Володимиру Анатолійовичу - старшому майстрові Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка

    КОВАЛЬЧУКУ Остапу Вікторовичу - художникові-живописцю, проректорові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м.Київ

    КОЛОМІЄЦЬ Марині Сергіївні - фахівцеві відділу державного підприємства "Національний палац мистецтв "Україна", м.Київ

    КРУКОВСЬКОМУ Олександру Олександровичу - генеральному директорові комунального закладу "Концертний заклад культури "Муніципальна академічна чоловіча хорова капела імені Л.М.Ревуцького", м.Київ

    ЛУКІЧУ Антоніо - режисерові

    МАЙДАНЕЦЬ-БАРГИЛЕВИЧ Олені Леонідівні - завідувачеві кафедри Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

    БЕНЮКУ Василю Олексійовичу - завідувачеві кафедри Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, доктору медичних наук, професорові, м.Київ

    ДІДУХУ Володимиру Федоровичу - завідувачеві кафедри Луцького національного технічного університету, доктору технічних наук, професорові, Волинська область

    КИРИЛОВУ Юрію Євгеновичу - ректорові державного вищого навчального закладу "Херсонський державний аграрний університет", доктору економічних наук, професорові

    МІШУРІ Юлії Степанівні - завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктору фізико-математичних наук, професорові

    НАРІВСЬКОМУ Анатолію Васильовичу - директорові Фізико-технологічного інституту металів та сплавів Національної академії наук України, доктору технічних наук, старшому науковому співробітникові

    ПЕТРУКУ Олександру Михайловичу - професорові кафедри державного університету "Житомирська політехніка", доктору економічних наук, професорові

    ПРИЙМАКУ Олександру Вікторовичу - деканові факультету Київського національного університету будівництва і архітектури, доктору технічних наук, професорові

    РАГУЛІ Андрію Володимировичу - заступникові директора Інституту проблем матеріалознавства імені І.М.Францевича Національної академії наук України, доктору технічних наук, професорові

    РОМАНЮКУ Олександру Никифоровичу - завідувачеві кафедри Вінницького національного технічного університету, доктору технічних наук, професорові

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"

    ДОБРИДНЮ Сергію Миколайовичу - донорові, Вінницька область

    ЖИХУ Юрію Петровичу - донорові, Волинська область

    КАЩЕНЮКУ Василю Адамовичу - донорові, Волинська область

    КЛЕЦЮ Володимиру Павловичу - донорові, м.Суми

    КОВАЛЮ Юрію Сергійовичу - донорові, Полтавська область

    ЛІТВІНОВУ Сергію Миколайовичу - донорові, м.Миколаїв

    НАЗАРЕНКУ Леоніду Івановичу - донорові, Луганська область

    НІКОЛАЄНКУ Сергію Леонідовичу - донорові, м.Суми

    ПАВЛОВУ Івану Юхимовичу -  донорові, Миколаївська область

    ПОКАЛЮКУ Леоніду Романовичу - донорові, Луганська область

    РАСТРОСТІ Олександру Миколайовичу - донорові, м.Суми

    ТРОЦЬКОМУ Юрію Миколайовичу - донорові, Полтавська область

    УДОВЕНКО Світлані Миколаївні - донорові, Луганська область

    ШИЙКУ Івану Миколайовичу - донорові, Івано-Франківська область

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

    МОРІ Андрію Анатолійовичу - головному бухгалтерові централізованої бухгалтерії державного підприємства "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв", м.Київ

    РОЖКОВІЙ Людмилі Олександрівні  - директорові Департаменту Міністерства фінансів України

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

    АВРАМЕНКО Ользі Миколаївні - лікареві, керівнику центру Клінічної лікарні "Феофанія", м.Київ

    ГЛУШКО Наталії Любомирівні - завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства "Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради"

    ГРЕБЕННІКОВУ Костянтину Олександровичу  - лікареві відділення Київської міської клінічної лікарні № 12

    ДЕМЯНЧУКУ Віталію Богдановичу - заступникові генерального директора, лікарю державної установи "Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України", м.Київ

    КАРПЕНКУ Василю Георгійовичу - завідувачеві відділення державної установи "Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України", м.Київ

    ОРАБІНІ Олександру Володимировичу - лікареві – заступнику голови Центральної медичної (військово-лікарської) комісії Міністерства внутрішніх справ України

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"

    БАБІКУ Сергію Андрійовичу -  головному лісничому державного підприємства "Городоцьке лісове господарство", Волинська область

    КВАТИРКУ Олександру Михайловичу  - начальникові Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства

    ПАЗДЕРНИКУ Олександру В’ячеславовичу -  директорові державного підприємства "Шепетівський військовий лісгосп" Міністерства оборони України

    ЯСІНОВСЬКОМУ Івану Андрійовичу - директорові державного спеціалізованого лісозахисного підприємства "Львівлісозахист"

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"

    ОВЧАРОВУ Єгору Миколайовичу - головному конструкторові державного підприємства "Завод імені В.О.Малишева", м.Харків

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

    БЕСП’ЯТОВІЙ Ользі Ростиславівні - начальникові відділу Департаменту культури Київської міської державної адміністрації

    ДРОГАЛЬЧУК Ганні Василівні - директорові комунального закладу "Обласний організаційно-методичний центр культури" Закарпатської обласної ради

    КАГАНОВСЬКІЙ Олені Леонідівні - викладачеві, концертмейстеру комунального закладу "Запорізьке музичне училище імені П.І.Майбороди" Запорізької обласної ради

    МАЛИШЕВІЙ Ларисі Павлівні  - головному зберігачеві комунального закладу Київської обласної ради "Білоцерківський краєзнавчий музей"

    МЕТЬОЛКІНУ Геннадію Григоровичу  - директорові, викладачу-методисту комунального вищого позашкільного навчального закладу "Сєвєродонецька дитяча музична школа № 2", Луганська область

    НОВІКОВІЙ-ВИГРАН Оксані Сергіївні  -   генеральному директорові Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця"

    НОЖЕНКО Валентині Григорівні - головному зберігачеві фондів Кіровоградського обласного художнього музею

    СИДОРОВІЙ Лесі Олексіївні  -  начальникові управління Міністерства культури України

    СПІНУЛ Олені Миколаївні  -  керівникові танцювального колективу Молодіжного центру Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, м.Кропивницький, Кіровоградська область

    ЮРІЙЧУКУ Анатолію Сергійовичу  -  старшому майстрові комунального підприємства "Дніпропетровський будинок органної та камерної музики" Дніпропетровської обласної ради

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

    ВОВК Галині Миколаївні  -  проректорові Київського національного торговельно-економічного університету

    ГАВЦІ Світлані Дінівні  -  директорові навчально-виховного комплексу "Боянська гімназія" Боянської сільської ради Новоселицького району, Чернівецька область

    ІВАНІНІ Наталії Василівні  -  начальникові управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

    ІГНАТОВУ Олександру Володимировичу - директорові спеціалізованої школи  I–III ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва

    ІЛЛЮК Надії Олексіївні  -  завідувачеві відділу інформаційно-творчого агентства "ЮН-ПРЕС" Київського палацу для дітей та юнацтва

    КОМАРНИЦЬКОМУ Мар’яну Несторовичу -  директорові Ужгородської загальноосвітньої школи I–III ступенів  № 20 – ліцей "Лідер" Ужгородської міської ради, Закарпатська область

    ЛИСАК Вікторії Феофанівні - деканові факультету Маріупольського державного університету, Донецька область

    ЛИТВИН Оксані Степанівні - завідувачеві кафедри Київського університету імені Бориса Грінченка

    СОЛОШЕНКУ Павлу Васильовичу - директорові Інституту підвищення кваліфікації державного вищого навчального закладу "Приазовський державний технічний університет", Донецька область

    ШУЛЬЖЕНКУ Федору Пилиповичу - завідувачеві кафедри Навчально-наукового інституту "Юридичний інститут" державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

    ГОЛОВАЩЕНКУ Сергію Олександровичу - прохідникові дільниці шахти "Родіна" акціонерного товариства "Криворізький залізорудний комбінат", Дніпропетровська область

    КУЛІКОВУ Андрію Герасимовичу - директорові з виробництва підприємства "Фірма "Гармаш" Лиманського району, Одеська область

    КУХОЛЮ Івану Івановичу - начальникові відділення цеху акціонерного товариства "АЗОТ", м.Черкаси

    МЕЛЬНИКУ Сергію Анатолійовичу - директорові державного підприємства "Преса України", м.Київ

    ПЛАТОНОВУ Володимиру Олександровичу - старшому майстрові акціонерного товариства "Металургійний комбінат "АЗОВСТАЛЬ", Донецька область

    РУДКУ Володимиру Васильовичу - директорові філії "Управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз"

    ШКАБАРНІ Віталію Вікторовичу - директорові технічному акціонерного товариства "Пологівський олійноекстракційний завод", Запорізька область

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

    КОГУТУ Тарасу Івановичу - директорові державної організації "Резиденція "Залісся", Київська область

    КОСТЮХІНУ Борису Юрійовичу - помічникові проректора з адміністративно-господарської роботи Національного університету "Одеська морська академія"

    ОВЧАРЕНКУ Миколі Олександровичу - заступникові начальника дільниці комунального підприємства теплових мереж "Черкаситеплокомуненерго"

    РАДЧЕНКУ Володимиру Миколайовичу - старшому інженерові технічного центру акціонерного товариства "ВФ Україна", м.Київ

    САМОЙЛЕНКУ Олександру Степановичу - директорові підприємства "Центральний ринок" Херсонської обласної спілки споживчих товариств

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

    ІЩУКУ Петру Олександровичу - директорові акціонерного товариства "Чуднівське хлібоприймальне підприємство", Житомирська область

    НІЦЕВИЧУ Олегу Миколайовичу -  директорові підприємства "Агрофірма "Єдність" Біляївського району, Одеська область

    ОЛИЦЬКОМУ Миколі Васильовичу - голові правління сільськогосподарського кооперативу "Лабунський" Полонського району, Хмельницька область

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"

    КОЛУМБЕТУ Віктору Федоровичу - водієві державної організації "Автобаза Державного управління справами"

    КОНОБАСУ Василю Володимировичу -  водієві державної організації "Автобаза Державного управління справами"

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ"

    САДОВНИК Ользі Володимирівні - першому заступникові генерального директора товариства "Рівнефармація"

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

    ЗАХАРІНІЙ Євгенії Анатоліївні - завідувачеві кафедри Інституту здоров’я, спорту і туризму імені Тетяни Самоленко Класичного приватного університету, доктору педагогічних наук, м.Запоріжжя

    КАЗЬМЕРЧУКУ Анатолію Петровичу - тренерові-викладачу комунального закладу "Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності" Житомирської обласної ради

    КОВАЛЬЧУКУ Ярославу Романовичу  - заступникові директора Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності

    КОТЕЛЬНИКУ Андрію Миколайовичу - президентові благодійного фонду "А.Котельника" та Академії боксу, м.Львів

    НАДОПТІ Андрію Григоровичу - старшому тренерові комунального закладу Львівської обласної ради "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 2 з дзюдо та боксу"

    ПУСТОВОЙТ Ірині Григорівні - старшому тренерові-викладачу спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 16, м.Київ

    ТКАЧЕНКУ Володимиру Максимовичу - старшому тренерові-викладачу відділення дитячо-юнацької спортивної школи № 7 м.Львова

    ХОМЯКУ Івану Павловичу - старшому тренерові-викладачу відділення дитячо-юнацької спортивної школи № 2 м.Червонограда, Львівська область

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"

    КОРЖИКУ Віталію Павловичу - заступникові директора Національного природного парку "Хотинський", Чернівецька область

    ТРАНТІНУ Кирилу Віталійовичу - генеральному директорові Київського зоологічного парку загальнодержавного значення

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

    ГРОМОВЕНКУ Костянтину Вікторовичу - ректорові Міжнародного гуманітарного університету, м.Одеса

    КАДЕНКО Оксані Олегівні - адвокатові, м.Хмельницький

    КИСЕЛЬОВУ Максиму Євгеновичу - директорові Департаменту Міністерства юстиції України

    КОВАЛКО Наталії Миколаївні - адвокатові, м.Київ

    ОСАДЧІЙ Оксані Володимирівні - начальникові Департаменту Офісу Генерального прокурора

    РЄЗНІКУ Олегу Миколайовичу - доцентові кафедри, заступнику директора Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету

    СЕРГЄЄВІЙ Діані Борисівні - юрисконсультові відділу Богуславської районної державної адміністрації, Київська область

    ТЕТЕРУК Ларисі Петрівні - керівникові відділу Головного управління Апарату Верховної Ради України

    ТУЛІНІЙ Олені Іванівні - директорові Юридичного департаменту Міністерства соціальної політики України

    ТУРОВЦЮ Юрію Миколайовичу - доцентові кафедри Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова

    ЧИЖОВУ Денису Анатолійовичу - адвокатові, м.Київ

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

    БІБІ Сергію Юрійовичу - художникові-живописцю, м.Ужгород

    ГУМЕННОМУ Юрію Степановичу - художникові, м.Миколаїв

    ДРОБОТЮКУ Борису Івановичу - художникові, м.Львів

    МАЗУРУ Володимиру Борисовичу - художникові-живописцю, Полтавська область

    ПОЛІЩУК Наталії Юріївні - художникові, Львівська область

    ТІШИНУ Павлу Миколайовичу - художникові-живописцю, м.Херсон.

    Читайте також:

    Коментарі ()
    1000 символів залишилось
    НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

    Про використання cookies: Продовжуючи переглядати glavcom.ua ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом і погоджуєтеся на використання файлів cookies Згоден   Про файли cookies