рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вступна кампанія: стали відомі результати ЗНО з фізики

  • Розсилка
  Результати ЗНО з фізики також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація - Вступна кампанія: стали відомі результати ЗНО з фізики
  Результати ЗНО з фізики також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація

  Поріг тесту ЗНО з фізики склав 12 балів

  Учасники ЗНО можуть перевірити результати зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

  Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках учасників ЗНО.

  Напередодні, 16 липня, експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, який у 2020 році дорівнюватиме 12 тестовим балам.

  Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

  Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з фізики, складає 7,7% від загальної кількості учасників тестування.

  Результати ЗНО з фізики також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з фізики. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

  Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з фізики, дорівнювала 64 тестовим балам.

  Також стали відомі результати ЗНО з математики.

  До слова, стали відомі також результати ЗНО в магістратуру.

  Нагадаємо, 15 липня відбулося ЗНО з географії.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ