Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Номер 31 судиться з партією «Слуга народу» щодо виключення зі списку

  • Розсилка
  Олена Коробова була зареєстрована під номером 31 у партії «Слуга народу» - Номер 31 судиться з партією «Слуга народу» щодо виключення зі списку
  Олена Коробова була зареєстрована під номером 31 у партії «Слуга народу»

  Олена Коробкова хоче, щоб суд визнав протиправним її виключення зі списків партії, а ЦВК поновила її реєстрацію кандидатки у депутати

  Виконавчий директор Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова, яку виключили з списку партії «Слуга народу» нібито за її власним бажанням, подала позов на партію «Слуга народу» та Центральну виборчу комісію до Шостого адміністративного апеляційного суду. Відомості про справу можна знайти у судовому Реєстрі.

  Позивачка хоче, щоб суд визнав протиправним її виключення зі списків партії, а ЦВК поновила її реєстрацію кандидатки у депутати.

  Коробова була зареєстрована під номером 31 у партії «Слуга народу».
  screenshot_3_01

  Нагадаємо, 8 липня кандидатка у депутати Олена Коробова заявила, що її незаконно виключили зі списку «Слуги народу». Вона спростувала інформацію, що зняла свою кандидатуру в народні депутати з позачергових виборів у Верховну раду. «Так от, я ніяких заяв не писала. Написати заяву минулою датою я також не можу, а вчора на з'їзді голосували списком, відповідно і рішення з'їзду є незаконним», - заявила Коробова. Вона вважає, що «деякі члени команди президента» грають у «корупційні гри». 

  «Після моєї принципової позиції в якості експерта щодо Приватбанку, у гру включилися старі олігархічні клани зі своїми шавками типу Дубинський і Ко, які намагалися дискредитувати мене фейкових постами», - написала Коробкова.

  Нагадаємо, раніше політична партія «Слуга народу» прийняла рішення виключити з партійного списку сім кандидатів у народні депутати на позачергових виборах у Верховну раду.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ