рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сьогодні Рада проведе слухання щодо ринку землі

  • Розсилка
  Сьогодні Рада проведе слухання щодо ринку землі

  Слухання мають відбутися у залі засідань Верховної Ради о 15 годині

  Верховна Рада запланувала на 4 грудня парламентські слухання щодо земельньої реформи в Україні. Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради.

  «Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики проводить парламентські слухання на тему: «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення», - повідомили у парламенті.

  Проведення парламентських слухань, як очікується, сприятиме приверненню уваги до проблем законодавчого забезпечення обігу земель сільськогосподарського призначення в Україні, а також до визначення стратегічних напрямів державної політики з цього питання.

  Слухання мають відбутися у залі засідань Верховної Ради, початок заплановано на 15 годину.

  Нагадаємо, провести слухання щодо земельної реформи у Верховній Раді пропонували у жовтні. Також уряд запланував 18 регіональних форумів для роз'яснення питання ринку землі.

  Нагадаємо, міністр економіки озвучив, чого треба боятися при відкритті ринку землі.

  Як повідомлялося, у Зеленського переконані: «чорний ринок» землі виник внаслідок мораторію.

  Раніше заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький заявив, що недопуск іноземців до купівлі землі сільгосппризначення в Україні гальмуватиме зростання ВВП України на 0,5% в рік.

  Нагадаємо, 13 листопада Верховною Радою закон про продаж землі було ухвалено у першому читанні. «За» проголосувало 240  депутатів.

  14 листопада Верховна Рада України в першому читанні підтримала законопроект № 2195, який пропонує дозволити продаж землі на електронних аукціонах.

  Голова Верховної Ради Дмитро Разумков припускає, що референдум щодо ринку землі може відбутися раніше за 2024 рік, але не між першим і другим читаннями відповідного законопроєкту.

   Читайте також: 

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ