рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Угорська компанія приєднається до газопроводу «Турецький потік»

  • Розсилка
  Раніше повідомлялось, що запуск газопроводу «Турецький потік» знизить транзит через Україну в 2020 році на 15 мільярдів кубометрів - Угорська компанія приєднається до газопроводу «Турецький потік»
  Раніше повідомлялось, що запуск газопроводу «Турецький потік» знизить транзит через Україну в 2020 році на 15 мільярдів кубометрів

  Регулятор затвердив план розвитку, який включає будівництво нового сербсько-угорського газопроводу

  Угорська компанія MOL оголосила, що приєднається до газопроводу «Турецький потік» через Сербію.

  Про це повідомляє турецьке видання Daily Sabah.

  «Регулятор затвердив 10-річний план розвитку, який включає будівництво нового сербсько-угорського газопроводу, потужністю 6 мільярдів кубометрів щороку», – йдеться у повідомленні.

  Газопровід «Турецький потік» має дві лінії: перша лінія призначена для поставок внутрішнім споживачам Туреччини, а друга лінія для транспортування російського газу далі в Європу через Болгарію.

  Раніше повідомлялось, що запуск газопроводу «Турецький потік» знизить транзит через Україну в 2020 році на 15 мільярдів кубометрів, проте Україна шукає нові можливості для залучення інфраструктури «старого» Трансбалканського газопроводу.

  Нагадаємо, у Росії знайшли спосіб добудувати «Північний потік-2»: судно «Академік Черський», яке належало «Газпрому», здатне закінчити будівництво газопроводу. Тепер «Академік Черський» зареєстрований на діючий в Росії фонд короткотерміновий інвестиційний Stif. »Північний потік-2» передбачається ввести в експлуатацію в кінці цього або на початку наступного року.

  Нагадаємо, раніше британський парламентарій Деніел Кавчінскі заявив, що прагнення Німеччини завершити будівництво газопроводу «Північний потік-2» суперечить інтересам Європи і робить країну залежною від російського газу. Він закликав владу королівства приєднатися до США і поховати магістраль.

  Читайте також:

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ