рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Уряд перерахував 163 млн грн на зарплати шахтарям за грудень

  • Розсилка
  Уряд перерахував 163 млн грн на зарплати шахтарям за грудень - Уряд перерахував 163 млн грн на зарплати шахтарям за грудень
  Уряд перерахував 163 млн грн на зарплати шахтарям за грудень

  У бюджеті-2020 передбачено майже 2 млн грн на виплату заробітної плати та погашення заборгованості працівникам вугільної галузі

  Кабінет міністрів перерахував 163 мільйони гривень для погашення заборгованості з виплат заробітних плат шахтарям за грудень 2019 року.

  Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

  Він уточнив, що йдеться про зарплати працівників державних підприємств Шахта ім. М.С.Сургая, Ш/у Південнодонбаське №1, Мирноградвугілля, Селидіввугілля, Торецьквугілля, Первомайськвугілля, Львіввугілля, Волиньвугілля та приватного акціонерного товариства «Лисичанськвугілля».

  Він також уточнив, що до цього 5 лютого уряд спрямував ще 163 млн грн на погашення заборгованості працівникам цих шахт.

  «Виплата зарплат шахтарям у повному обсязі — одне з пріоритетних завдань для уряду сьогодні. У бюджеті-2020 передбачено майже 2 млн грн на виплату заробітної плати та погашення заборгованості працівникам вугільної галузі», — уточнив він.

  Нагадаємо, у Кабінеті міністрів повідомили, що збиткові шахти, які держава не має змоги підтримувати, закриють, а шахтарів з цих підприємств мають працевлаштувати.

  До слова, у грудні 2019 року Державна казначейська служба України перерахувала 322,6 млн грн на виплату зарплати шахтарям.

  Раніше СБУ розкрила схему махінацій на львівських шахтах.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ