рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Збитки «Укрзалізниці» та інших транспортних держпідприємств через корупціонерів перевищили 1 млрд грн – НАБУ

  • Розсилка
  Основні правопорушення, що розслідують детективи Національного бюро у сфері діяльності АТ «Укрзалізниця», пов’язані із зловживаннями під час проведення публічних закупівель - Збитки «Укрзалізниці» та інших транспортних держпідприємств через корупціонерів перевищили 1 млрд грн – НАБУ
  Основні правопорушення, що розслідують детективи Національного бюро у сфері діяльності АТ «Укрзалізниця», пов’язані із зловживаннями під час проведення публічних закупівель

  НАБУ повідомляє, що на сьогодні у відомстві перебуває 21 кримінальне провадження стосовно корупційних кримінальних правопорушень у сфері діяльності АТ «Укрзалізниця»

  Національне антикорупційне бюро розслідує понад 20 кримінальних проваджень щодо корупції у сфері діяльності «Укрзалізниці» та інших державних транспортних підприємств, сума завданих збитків за якими складає 1,1 млрдгрн. Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит інтернет-видання «Обозреватель».

  Зокрема у відповіді НАБУ повідомляється, що на сьогодні у відомстві перебуває 21 кримінальне провадження стосовно корупційних кримінальних правопорушень у сфері діяльності АТ «Укрзалізниця». Попередня сума збитків у цих та інших провадженнях стосовно діяльності транспортних держпідприємств становить орієнтовно 1,1 млрд грн.  

  «Основні правопорушення, що розслідують детективи Національного бюро у сфері діяльності АТ «Укрзалізниця», пов’язані із зловживаннями під час проведення публічних закупівель, обслуговування боргових зобов’язань, здійснення страхової діяльності, надання пільг на тарифи з вантажних перевезень», - зазначається у відповіді НАБУ.

  Нагадаємо, раніше Держаудитслужба повідомила, що за результатами ревізії фінансово-господарської діяльності АТ «Укрзалізниця» та його 24-х філій за період з 01.01.2018 по 30.09.2019 року виявлено порушень на суму 11,8 млрд грн, що негативно вплинуло на фінансово господарську діяльність держпідприємства.

  Водночас народний депутат України, член комітету з питань транспорту та інфраструктури Олександр Скічко заявив, що якщо міністр інфраструктури не подолає системну корупцію в «Укрзалізниці», депутати ініціюватимуть питання про його заміну.

  Як повідомлялося, ексміністр Омелян побачив катастрофу на «Укрзалізниці».

   


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ