Заборона продажу алкоголю в Києві: зареєстровано петицію

Заборона продажу алкоголю в Києві: зареєстровано петицію
У столиці побільшало п’яних людей
фото ілюстративне

Тих, кого будуть ловити на покупці/продажу алкогольних напоїв, автор петиції просить направляти до лав ТРО та Нацгвардії

Столичну владу закликали знову заборонити продаж алкоголю на час дії воєнного стану у Києві. Відповідна петиція №11195 зареєстрована на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації.

Автор петиції Володимир Волошенко просить столичну владу звернути увагу на збільшення кількості людей у стані алкогольного сп’яніння після скасування у Києві заборони на продаж алкоголю.

«Заборонити продаж алкогольних напоїв в місті Києві на час воєнного часу є важливим, тому що, на час воєнного положення, може бути все завгодно, місту не потрібні люди в сильному алкогольному сп'янінні, якщо щось, не дай Боже трапиться», – йдеться в повідомленні.

Автор зазначає, що якщо ж алкоголь після нової можливої заборони будуть нелегально продавати чи покупати, то порушників варто направляти до лав територіальної оборони (ТРО) та Національної гвардії.

«У країні війна, потрібно захищати свою країну, а не напиватися так, щоб валятися десь під мусонним баком (дуже часто таке бачу). А тих людей, яких будуть ловити на покупці/продажу алкогольних напоїв, направляти до лав ТРО та Нацгвардії», – наголосив автор петиції.

Документ зареєстровано 19 вересня. Для розгляду столичною владою петиція №11195 має зібрати за два місяці шість тисяч голосів. Збір підписів триватиме ще 58 днів.

Серед інших питань у петиціях до влади столиці порушили також наступні:

  • навести лад з громадськими туалетами у Києві та створити онлайн-мапу працюючих вбиральнь;
  • добудувати метро на Виноградар;
  • знести обеліск на площі Перемоги та повернути площі історичну назву;
  • заборонити прокат самокатів на території Києва;
  • відкриття безкоштовних туалетів на станціях метро;
  • скоротити кількість керівників у комунальних підприємствах.

Нагадаємо, з 21 серпня у прикордонних районах Київщини діють нові правила продажу алкоголю.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: