рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Схожий на корону. Вчені показали, як новий вірус виглядає під мікроскопом

  • Розсилка
  <span>Коронавірус розгледіли у мікроскоп&nbsp;</span> - Схожий на корону. Вчені показали, як новий вірус виглядає під мікроскопом
  Коронавірус розгледіли у мікроскоп 

  На одному зі знімків можна побачити шипи на поверхні вірусу, через які його і прозвали коронавірусом, від слова корона (corona)

  Національний інститут алергії та інфекційних захворювань США, який знаходиться в американському штаті Меріленд, опублікував зображення нового коронавірусу з Китаю, який отримав у Всесвітній організації охорони здоров'я назва Covid-19. Про це повідомляє Flickr.

  Так, фото вдалося отримати на скануючому і просвічуючому електронному мікроскопі. Через зразок пропустили пучок електронів. Після цього пучок збільшують за допомогою магнітних лінз і реєструють на CCD-матриці. Знімки розфарбовують в спеціальній програмі, так як при такій техніці зйомки він позбавлений барб.

  Також наголошується, що візуально Covid-19 практично не відрізняється від збудників атипової пневмонії коронавирусов SARS і MERS.  Однак на одному зі знімків можна побачити шипи на поверхні вірусу, через які його і прозвали коронавірусом, від слова корона.

  Нагадаємо, кількість жертв коронавірусу в Китаї зросла до 1383 осіб. Кількість підтверджених випадків захворювання інфекцією в країні зросла до 63 851 людини. Крім того, захворіли й українці.

  За даними ВООЗ, заразитися коронавірусом нового типу при несприятливому сценарії можуть до двох третин населення Землі.

  Тим часом у Гонконзі виявили новий шлях поширення коронавірусу

  На днях ВООЗ відправила в Китай групу експертів через епідемію коронавірусу.

  Як відомо, для боротьби із подальшим розповсюдженням спалаху китайського коронавірусу та захисту вразливих держав Всесвітній організації охорони здоров’я потрібно $675 мільйонів. 

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ