рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Одеські волонтери рятують лисицю, яку збила машина на Черемушках

  • Розсилка
  Одеські волонтери рятують лисицю, яку збила машина на Черемушках

  При обстежені у тварини переломи та інші травми

  Городяни виявили дику лисицю в районі Черемушек в Одесі, пізніше її збила машина. Про це повідомила зооволонтер Марія Сабурова.

  Ветеринари з'ясували, у тварини перелом таза, шийки стегна, безліч саден, вирвані деякі кігті і відсутній шматочок хвоста. Швидше за все, лисиця постраждала від удару автомобіля. Крім того, хижачці зробили всі необхідні вакцини.

  Як зазначила М.Самбурова, лисиці живуть в нашому місті - в посадках, на полях і схилах: «Це не означає, що кожну лисицю потрібно ловити і рятувати ... Не потрібно їх годувати і привчати до людей. Коли лисиці ще підлітки, вони дуже цікаві і не так бояться людини. Люди починають їх годувати і вчать не боятися людей і далі. Це все призводить до того, що дорослі лисиці потім виходять ближче до людей в пошуках їжі, - в результаті вони вибігають на дороги і часто потрапляють під колеса».

  Як зазначила волонтер, одесити постараються відновити здоров'я постраждалої лисиці і випустити її в безпечне місце. Вона також повідомила, що звірові дали ім'я Зірочка через невеликого шраму на лобі. Їй належить перенести операцію по вправляння кісток і довгий період реабілітації.

  Джерело: Трасса Е-95

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ