«Шахтар» взяв гору над «Монако» в плей-оф Ліги чемпіонів

Педріньо забив дуже красивий м'яч у ворота французького клубу
Фото з відкритих джерел

Команді Роберто Де Дзербі треба зберегти мінімальну перевагу, яку вона здобула в Монте-Карло

Донецький «Шахтар» зробив ще один крок до групового турніру Ліги чемпіонів. В першому матчі раунду плей-оф команда Роберто Де Дзербі взяла гору над бронзовим призером чемпіонату Франції «Монако». Єдиний м'яч у зустрічі в першому таймі забив півзахисник гостей Педріньо - 0:1. Тепер, щоб подолати останній бар'єр кваліфікації, віце-чемпіонам України треба зберегти перевагу у грі-відповіді, яка відбудеться 25 серпня.

«Шахтар» вправно провів зустріч. Розпочав з тотального контролю м‘яча, і доволі швидко свого досяг. На 19-й хвилині бразильський півзахисник «гірників» продерся крізь ноги трьох захисників і влучно пробив у кут воріт.

21_06

Забитий гол посприяв тому, щоб «Монако» активізувався. Господарі перехопили ініціативу і створили кілька слушних нагод для взяття воріт. Кілька разів українську команду рятував Трубін, не забивали з вигідних положень і нападники французького клубу. Одного разу «гірників» врятувала стійка воріт.

22_21

По перерві малюнок гри особливо не змінився. Знову жваво розпочав «Шахтар», але монегаски перехопили ініціативу. Небезпечних моментів, щоправда, біля воріт Трубіна стало менше. «Гірники» оборонялися всією командою і впевнено довели справу до перемоги.