Український нападник зіштовхнувся з воротарем у шоломі і зазнав струсу мозку

Мар'ян Швед в зіткненні зазнав струсу мозку
фото з відкритих джерел

Мар’ян Швед зазнав травми в матчі Кубку Бельгії

Атакувальний півзахисник бельгійського «Мехелена» Мар’ян Швед зазнав травми в матчі 1/4 фіналу Кубка Бельгії проти «Ейпена». Українця замінили вже за п’ять хвилин після виходу на заміну на 71-й хвилині зустрічі, яка в підсумку завершилася перемогою «Ейпена» – 3:1.

Мар’ян поборовся за м’яч з голкіпером суперників, який, до речі, грав у шоломі і діяв не дуже обережно. Швед на певний час втратив свідомість, а потім лікарі діагностували в нього струс мозку. Також, як повідомляє HLN, після обстеження у Шведа виявили забої вух та легенів.

У поточному сезоні українець зіграв у 18 матчах, у яких забив два м’ячі та віддав одну гольову передачу.

Тим часом «Вест Гем» з Ярмоленком поступився «Тоттенгему» і вилетів з Кубку ліги.