Український волейболіст допоміг «Монці» виграти у росіян перший фінальний матч Кубку Виклику

Більше того, Олег Плотницький став найкращим гравцем поєдинку проти «Бєлогор'я»

В італійському місті Монца відбувся перший фінальний матч чоловічого Кубку Виклику сезону 2018-2019. Місцева однойменна команда, за яку виступає український волейболіст Олег Плотницький, приймала російське «Бєлогор'є» з Бєлгорода.

Українець був найкращим на майданчику в складі господарів, набравши 27 очок.

Гра тривала майже три години та проходила за рівної боротьби. У першій партії з рахунком 29:27 виграли господарі майданчика. У другій партії перемогли гості 25:22, а у третій знову були сильнішими італійці - 25:23. Четвертий сет завершився на користь «Бєлогор’я» з рахунком 34:32.

Утім, на тай-брейку «Монца» все-таки зуміла дотиснути суперника та перемогла 15:12.