Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нестримна Настя і каскадери. Фоторепортаж з-під Києва, зі змагань з кінного спорту

  • Іван Вербицький
  • Розсилка
  Анастасія Єршова - найталановитіша українська наїзниця - Нестримна Настя і каскадери. Фоторепортаж з-під Києва, зі змагань з кінного спорту
  Анастасія Єршова - найталановитіша українська наїзниця
  Іван Вербицький

  Любителі аристократичного виду отримали справжню насолоду

  8 та 9 червня Професійна кінна ліга (PEL) разом із Федерацією кінного спорту Київщини проводили проводили на території кінно-спортивного клубу «Equides club» змагання «Kyiv Horse Show». Ця подія поєднувала в собі змагання й шоу, виступи професійних спортсменів і шоу-програму, циркові трюки і екстремальні номери.  Переможцями у різних класах стали Олександр Продан на Пріораті, Михайло Пилипенко на Каредо, Діана Кириченко на Лас-Веґасі, Софія Буханевич на Армані та Євген Індюшкін на Івіті.

  Проте окремої згадки заслуговує 18-річна одеситка Анастсія Єршова, котра торік під час чемпіонату Європи у французькому Фонтебло стала першою за 45 років українкою, яка змогла пробитися до десятки найкращих на континенті у кункурі.

  На цей раз вихованка тренера Ґреґорі Робена відзначилася унікальним досягненням. У конкурі вона змагалася фактично сама з собою. Спершу Анастасія показала найкращий результат на Кларімі, а потім ледь не поліпшила його на Андеркавері. У підсумку Єршова посіла перше і друге місця одночасно, а Іванна Білик на Кобзарі задовольнилася третьою позицією.  Варто сказати, що певні корективи у графік заходів внесла майже тропічна злива, яка здійнялася майже миттєво і тривала понад півгодини. Втім, на той момент змагальна частина вже завершилася, попереду були лише шоу-виступи.

  Іван Вербицький, «Главком»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ