рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Індія заблокувала TikTok та ще пів сотні китайських додатків

  • Розсилка
  <p>59 китайських мобільних додатків, серед них популярний відеосервіс TikTok, заблокували в Індії</p> - Індія заблокувала TikTok та ще пів сотні китайських додатків

  59 китайських мобільних додатків, серед них популярний відеосервіс TikTok, заблокували в Індії

  В Індії вважають, що китайські програми «завдають шкоду суверенітету і цілісності» країни

  Міністерство інформаційних технологій Індії постановило заблокувати 59 китайських мобільних додатків. Серед них є популярний відеосервіс TikTok.

  Про це повідомляє Бюро преси та інформації (Press Information Bureau).

  Також в Індії перестануть працювати мобільні додатки китайській соцмережі WeChat, UC браузер, сервіс мікроблогів Weibo і багато інших. Гра Clash of Kings також у списку заблокованих.

  Як пояснили в міністерстві, вважається, що ці програми «завдають шкоду суверенітету і цілісності Індії», крім того, «їх використання загрожує безпеці держави» і громадському порядку.

  Також зазначається, що громадяни стали все частіше надсилати повідомлення про занепокоєння з приводу безпеки даних і конфіденційності через політику деяких додатків. В уряді Індії передбачають, що після рішення про блокування китайських продуктів у індійських співробітників в сфері IT буде більше можливостей.

  Як відомо, конфлікт між Індією і Китаєм розгорівся через спірні території в демаркаційній лінії, яка фактично є кордоном між країнами, однак юридично кордон не визнавали до 1990-х років.

  На кордоні вперше за останній час відбулися серйозні зіткнення – 16 червня Індія заявила про загибель 20 військових.

  До слова, нещодавно китайська влада покарала вульгарний TikTok за недотримання цінностей комунізму.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ