Після ордера на арешт – страта: Гіркін про долю Путіна (відео)

Після ордера на арешт – страта: Гіркін про долю Путіна (відео)
Путін із Кадаффі, який так і не відправився до Гааги, бо його вбили місцеві повстанці
фото з відкритих джерел

«Сейчас на президента Путина смотрят примерно так же, как на Кадаффи и пытаются организовать ему точно такую же участь»

Терорист Ігор Гіркін-Стрєлков, колишній «міністр оборони» сепаратистської «ДНР» і ексофіцер ФСБ натякнув на смерть президента Росії Володимира Путіна, навівши приклади про незавидну долю інших злочинців, із якими у один ряд став російський диктатор.

«Он сам вырыл себе яму, в которую его сейчас пытаются столкнуть», – звинуватив главу РФ Гіркін.

Гіркін нагадав про смертельну долю Слободана Мілошевича і Муаммара Каддафі, які мали справу з міжнародними каральними органами.

Звинувачення проти експрезидента Югославії Мілошевича висунив спеціальний трибунал для розслідування злочинів (саме його часто в просторіччі раніше називали Гаазьким трибуналом). Політика звинувачували у злочинах проти людяності в Косові, де тоді сербська армія вела війну проти албанських сепаратистів. Пізніше до цього були додані звинувачення у порушенні законів війни, а також у геноциді мусульманського населення Боснії. Мілошевич не дожив до вироку, хоч і перебував за ґратами у Гаазі. 

Ордер на арешт лівійського лідера Каддафі був виданий у розпал громадянської війни в Лівії. Його запідозрили у злочинах проти людяності, серед яких розстріли беззбройних людей у ​​перші дні та тижні масових виступів проти його режиму. Проте арешт так і не відбувся, бо у жовтні 2011 року Кадаффі було жорстоко вбито: лівійський лідер не дочекався рішення суду, бо його стратили повстанці. 

«Сейчас на президента Путина смотрят примерно так же, как на Кадаффи и пытаются организовать ему точно такую же участь», – розповів колишній «міністр оборони» сепаратистської «ДНР».

«Огромная вина самого президента РФ», – наголосив Гіркін.

Він також додав, що російський диктатор не може взяти на себе відповідальність, а замість цього літає на «вертолітних тренажерах».

Як відомо, останнім часом ексміністр так званої ДНР шквально критикує російського диктатора: терорист Гіркін стулив пельку Путіну й обізвав його ганчіркою (відео).

До слова, Гіркін офіційно засуджений до довічного ув'язнення за тероризм за збитий малайзійський Boeing над Донбасом у липні 2014 року.

Нагадаємо, напередодні Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна. За межами Росії диктатора тепер мають заарештувати та передати до суду: генпрокурор України Андрій Костін пояснив, що тепер буде із Путіним.

Читайте також: Закінчить як Каддафі? Сім красномовних історій для Путіна, що отримав ордер на арешт

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: