рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Британія запровадить двотижневий карантин для усіх, хто прибуває в країну

  • Розсилка
  а порушення самоізоляції в Англії будуть штрафувати на 1000 фунтів стерлінгів - Британія запровадить двотижневий карантин для усіх, хто прибуває в країну
  а порушення самоізоляції в Англії будуть штрафувати на 1000 фунтів стерлінгів

  Громадян повинні будуть заповнити онлайн-форму, у якій вказати інформацію про те, де вони будуть знаходитися на самоізоляції

  Британія запровадить двотижневий карантин для усіх, хто прибуває в країну з-за кордону.

  Про це повідомляє ВВС.

  Велика Британія з восьмого червня запровадить двотижневий карантин для усіх, хто прибуває в країну з-за кордону. Спершу про такі плани уряду повідомляли ЗМІ, тепер це рішення оголосила міністр внутрішніх справ Пріті Пател.

  Ця вимога не буде поширюватися на дальнобійників, медиків, які задіяні у лікуванні хворих на коронавірус, та сезонних працівників у сфері сільського господарства.

  Крім того, виключення діє також для тих, хто прибуває з Ірландії, Нормандських островів та острову Мен.

  Всі інші категорії громадян повинні будуть заповнити онлайн-форму, у якій вказати інформацію про те, де вони будуть знаходитися на самоізоляції. Це може бути як помешкання родичів/друзів, так і готель. У разі відсутності такої можливості, можна відбути карантин у «закладах, організованих урядом» за власний рахунок. За цією адресою можуть прийти з перевіркою без попередження.

  За не заповнення форми загрожує штраф у 100 фунтів стерлінгів, крім того, прикордонники можуть відмовити людині у в’їзді, якщо вона не є громадянином Британії.

  За порушення самоізоляції в Англії будуть штрафувати на 1000 фунтів стерлінгів, а у разі повторних порушень – на більші суми.

  Зазначається також, що Шотландія, Уельс та Північна Ірландія можуть вносити певні корективи до деталей застосування цього правила на своїй території.

  Рішення будуть переглядати кожні три тижні, оцінюючи на розвиток епідемічної ситуації.

  В уряді заявили, що поки не йдеться про створення так званих «повітряних мостів» для туристів з країн з кращою епідемічною ситуацією, для яких зробили б виняток з правила про обов’язковий 14-денний карантин.

  Нагадаємо, станом на 8.00 23 травня у світі зареєстровано 5 млн 213 483 випадків Covid-19, за добу захворіли на коронавірус 110 205, вилікувалися понад 2 млн. Загалом зареєстровано у світі понад 5 млн 213 483 випадків Covid-19.

  Читайте також:
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ