Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Євросоюзі очікують, що Росія звільнить українських моряків без зволікань

  • Розсилка
  Дипломати ЄС висловили також серйозну стурбованість у зв'язку з важкою ситуацією з правами людини в окупованому Криму - У Євросоюзі очікують, що Росія звільнить українських моряків без зволікань
  Дипломати ЄС висловили також серйозну стурбованість у зв'язку з важкою ситуацією з правами людини в окупованому Криму

  ЄС закликав Росію негайно виконати рішення Міжнародного трибуналу

  Європейський Союз очікує, що Росія негайно виконає наказ Міжнародного трибуналу ООН з морського права і звільнить українських моряків, затриманих біля Керченської протоки в листопаді минулого року. Про це заявили в місії ЄС при ОБСЄ у Twitter.

  «ЄС очікує, що Росія негайно виконає рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права від 25 травня, що стосується інциденту 25 листопада 2018 року поблизу Керченської протоки, і звільнить затриманих українських військовослужбовців беззастережно і без зволікання», - заявили в місії.

  Дипломати ЄС висловили також серйозну стурбованість у зв'язку з важкою ситуацією з правами людини в окупованому Криму і погіршенням стану здоров'я Едема Бекірова, і теж закликали надати йому доступ до термінової і належної медичної допомоги і звільнити його без зволікання.

  Як повідомлялося, Міжнародний трибунал з морського права в німецькому місті Гамбург оприлюднив текст свого рішення щодо зобов'язання Росії звільнити українських моряків і повернути Україні захоплені судна.

  Нагадаємо, Україна проситиме міністрів закордонних справ країн-партнерів в світі вимагати від Російської Федерації виконати наказ Міжнародного трибуналу ООН з морського права щодо звільнення українських моряків і суден.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ