Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кількість постраждалих від вибухів на воєнному складі в РФ збільшилася до 31 особи

  • Розсилка
  <p>Наслідки вибухів у Архангельській області / Фото Дмитра Мармишева / ТАСС</p> - Кількість постраждалих від вибухів на воєнному складі в РФ збільшилася до 31 особи

  Наслідки вибухів у Архангельській області / Фото Дмитра Мармишева / ТАСС

  9 серпня, на території військової частини під Ачинськом в Красноярському краї стався вибух

  Кількість постраждалих від вибухів на воєнному складі під Ачинськом у Красноярському краї Росії збільшилася до 31 людини, шістьох з яких було госпіталізовано.

  Про це повідомляє ТАСС.

  «Кількість постраждалих після повторних вибухів на військовому складі під містом Ачинськ в Красноярському краї досягло 31 особи. Шістьох з них госпіталізували», – повідомили у пресслужбі регіонального МОЗ.

  Медичну допомогу надали 17 постраждалим. Всього після повторних вибухів були госпіталізовані шестеро людей. Двоє з них – військовослужбовці, вони були направлені в госпіталь, двоє направлені в Красноярськ і там відпущені на амбулаторне лікування.  Таким чином, загальна кількість постраждалих під час вибухів на військовому складі під Ачинском – 31 особа.

  Нагадаємо, увечері в п’ятницю, 9 серпня, на території військової частини під Ачинськом в Красноярському краї стався вибух.

  На цьому ж складі сталася пожежа 5 серпня, почалися вибухи боєприпасів. В районі було введено режим НС, з населених пунктів, розташованих в радіусі 20 км від місця НП, було евакуйовано більше 16 тис. осіб. 6 серпня пожежу було повністю ліквідовано, жителі почали повертатися в свої будинки. Кількість постраждалих при НП тоді становила 13 осіб, одна людина загинула.

  В США підозрюють, що Росія замовчує викид радіації через випробування ракети з ядерною установкою.

  Згодом росіяни визнали, що вибух у Архангельській області стався через випробування ракети.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ