Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Лондон скасує Brexit через п'ять років — прогноз екс-прем’єра Британії

  • Розсилка
  Тоні Блер - Лондон скасує Brexit через п'ять років — прогноз екс-прем’єра Британії
  Тоні Блер

  Колишній прем'єр-міністр Сполученого Королівства Тоні Блер погодився, що ЄС потребує реформування, проте, це не достатня причина для виходу з об’єднання

  Протягом п'яти років Великобританія може переглянути своє рішення про вихід з ЄС. Таке припущення висловив колишній прем'єр-міністр Сполученого Королівства Тоні Блер, виступаючи на 15-й Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

  «Не хочу дискутувати щодо величезних викликів, які стоять перед Європою. Маємо виклик міграції, з яким не дуже вдається впоратися. Так, є структурні та політичні виклики Єврозони. Але я зроблю один прогноз, а через п’ять років побачимо, чи я помилився: Європа виживе, Європа буде процвітати і Британія скасує своє рішення про Brexit», - сказав він.  Тоні Блер нагадав, що після Другої світової війни Європа об’єднувалася заради підтримання миру, проте перебування в ЄС дає також інші значні переваги.

  «Uоловна мета існування Європи сьогодні – бути потужними. В середині цього століття матимемо трьох гігантів – Америку, Китай та, напевне, Індію. Вони будуть настільки більшими за інші країни, що країнам середнього розміру як Німеччина чи Франція доведеться стояти разом, щоб їм нічого не нав’язували. Зараз мета – не просто мир, а ще й потужність, влада", - додав екс-прем'єр.

  Він додав, що ЄС потребує реформування, проте, це не достатня причина для виходу з об’єднання.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ