Мобілізовані росіяни показали, як про них дбає РФ: курйозне відео

Мобілізовані росіяни показали, як про них дбає РФ: курйозне відео
Майбутніх вояків вивезли в поле і покинули 
скріншот із відео

Гарматне м'ясо, яке Путін хоче послати на війну, не заслужило навіть елементарно їжі та тепла 

Мобілізовані росіяни із міста Березники Пермського краю розповіли, що їх вивантажили у полі та покинули влаштовуватися без жодних засобів. Відеокадри «розташування» вояків показали у мережі самі ж військовозобов'язані. Як каже один із мобілізованих, ролик зняв старший лейтенант медичної служби у запасі.

Автобус привіз мобілізованих у поле, не видавши ні палаток, ні навіть сухпайків. Їм наказали в полі ночувати. Мобілізовані палять багаття, щоб зігрітися.

«Нас ніхто не чекає. Ночуйте в полі і пофіг, автобус поїхав. Зігнали як стадо баранів», – каже лейтенант.

Нагадаємо, за сім днів після того, як президент Путін оголосив про «часткову мобілізацію», відбувся значний відтік росіян, які намагаються ухилитися від призову. За даними британської розвідки, хоча точні цифри невідомі, вони, ймовірно, перевищують чисельність усіх сил вторгнення, розгорнутих Росією у лютому 2022 року.

Раніше британська розвідка зазначала, що військові невдачі та оголошена мобілізація знижують патріотичну підтримку війни серед жителів Росії. Також британська розвідка повідомляла, що Росія кине мобілізованих на фронт майже без підготовки. При цьому серед новобранців очікується високий рівень скорочення особового складу. 

Тим часом у вересні на тлі оголошення у РФ часткової мобілізації підтримка росіянами очільника Кремля Володимира Путіна знизилась на 6%. При цьому аналітики вважають, що Путін навряд чи подолає фундаментальні проблеми, намагаючись мобілізувати велику кількість росіян для продовження війни в Україні. 

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: