рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  США вирішили фільтрувати мігрантів за наявністю грошей

  • Розсилка
  США вирішили фільтрувати мігрантів за наявністю грошей
  Фото: Jose Luis Gonzalez / Reuters

  Зміна торкнеться тих, хто подає документи на американську міграційну візу з-за кордону

  Мігрантам відмовлять у в’їзді в США, якщо вони не доведуть, що можуть дозволити собі медичні послуги.

  Про це оголосила адміністрація президента США Дональда Трампа, передає The Independent.

  Як говориться в підписаному 4 жовтня документі, зміна торкнеться тих, хто подає документи на американську міграційну візу з-за кордону. У той же час правило не застосовуватиметься до прохачів притулку, біженцям або дітям, а також тим, хто вже на законних підставах постійно проживає в країні.

  У той же час доводити здатність оплатити медичні витрати доведеться подружжю і батькам громадян США. Це потенційно може вплинути на сім’ї, які хочуть перевезти в країну своїх рідних.

  Враховуватися буде страховка, придбана в приватному порядку, або та, що надається роботодавцем, а також короткострокові або екстрені договори. При цьому мігрант не зможе отримати візу, якщо отримає страховку по субсидії від США.

  Постанова набуде чинності 3 листопада.

  В кінці вересня повідомлялося, що адміністрація виступила з пропозицією знизити вдвічі число прийнятих біженців в найближчий фінансовий рік. Передбачається, що США приймуть 18 тисяч осіб замість 30 тисяч.

  Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що офіційно дозволив включити Польщу до американської програми щодо скасування віз.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ