рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Відні в Бельведері з’явився україномовний аудіогід

  • Розсилка
   Бельведер минулого року відвідали понад 1,5 млн туристів - У Відні в Бельведері з’явився україномовний аудіогід
   Бельведер минулого року відвідали понад 1,5 млн туристів

  Україномовні аудіогіди вже працюють у Національному музеї у Польщі, Музеї історії польських євреїв POLIN тощо

  Україномовний аудіогід запрацював у віденьскому палаці-музеї Бельведер з початку листопада.

  Проєкт, який Український інститут розпочав разом з посольством України в Республіці Австрія навесні цього року, тепер доступний для відвідувачів віденського палацу, йдеться на сторінці Ураїнського інституту в Facebook.

  «Через проєкти такого формату окреслюється українська суб'єктність у світовому, і зокрема, в європейському контексті, адже, наприклад, Бельведер минулого року відвідали понад 1,5 млн туристів. І я впевнений, що зі збільшенням сполучень між Віднем та Києвом, кількість українських туристів теж буде збільшуватися», – прокоментував проєкт генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко.

  Проєкт «Україномовні аудіогіди в провідних музеях світу» є частиною довготривалої ініціативи Українського інституту зі впровадження україномовних аудіогідів у провідних музеях світу. Ініціатива реалізується спільно з дипломатичними установами України за кордоном. Україномовні аудіогіди вже працюють у Національному музеї у Польщі, Музеї історії польських євреїв POLIN тощо.  Палацовий комплекс Бельведер (Відень) - один із провідних музеїв світу з багатою мистецькою колекцією, яка представляє твори від Середньовіччя до сьогодення. Зокрема, Бельведер володіє найбільшою у світі колекцією картин Густава Клімта. Там також представлені видатні зразки віденського бідермаєру, австрійського бароко, французького імпресіонізму.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ