рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вакарчук озвучив п’ять тез, з якими піде на вибори

  • Розсилка
  Вакарчук озвучив п’ять тез, з якими піде на вибори
  Фото: Станіслав Груздєв, Главком

  «Ми маємо повернути в Україну Людину. Це і є нова політика»

  Співак і політик Святослав Вакарчук озвучив п’ять основних цілей, з якими він піде на парламентські вибори.  Біля Національного музею історії України в Києві він назвав тези, навколо яких планує привернути молодь:

  «Наш «Голос» звучатиме злагоджено і сильно. І сьогодні він звучить так:

  1. Інтереси громадян України – понад усе.

  2. Екзистенційний вибір України – Європа.

  3. Один закон для всіх.

  4. Вільна економіка без олігархів.

  5. Влада підзвітна громадянам України».

  «Це все ідеї, і деталі цих ідей і планів ми розкриємо вам згодом. Ви побачите їх в нашій програмі», - пообіцяв Вакарчук.

  Він планує потім розповісти про конкретні плани. «Наприклад, про те, як зробити так, щоб олігархи перестали контролювати медіа-простір в Україні. Як зробити так, щоб депутати не збагачувались ні на копійку після приходу у Верховну Раду», - сказав Вакарчук.

  Реалізовувати ці ідеї буде команда. Вакарчук сьогодні представив декількох членів своєї команди – колишній заступник міністра економрозвитку і торгівлі Юлія Клименко, Ярослав Юрчишин з Transparency International Україна, член-кореспондент академії медичних наук Юрій Соколов, «кіборг» Андрій Шараскін («Богема»), в.о. глави Одеської ОДА (2016-2017 рр.) Соломія Бобровська.

  Нагадаємо, сьогодні Вакарчук повідомив, що йде на вибори до Верховної Радиз партією «Голос», і що він не взяв ні копійки від олігархів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ