Нардеп Бойко записав чергове звернення, цього разу за фортепіано

Нардеп Бойко записав чергове звернення, цього разу за фортепіано
Бойко зіграв на фортепіано мелодію з французької мелодрами «Шербурзькі парасольки»
фото: скріншот із відео

Бойко продовжує записувати у TikTok ролики російською

Народний депутат Юрій Бойко у своєму TikTok 8 березня вирішив привітати українських жінок. Зробив це він чомусь російською мовою, повідомляє «Главком».

На відео Бойко зіграв на фортепіано мелодію з французької мелодрами «Шербурзькі парасольки». Інструмент прикрашає букет тюльпатів у білій вазі.

«Дорогі жінки, вітаю вас із 8 Березня. Бажаю, аби наступне 8 Березня ви зустріли в мирній, добрій країні, що процвітає», – російською каже нардеп.

Нагадаємо, що 17 грудня нардеп Юрій Бойко прийшов на допит до СБУ після свого резонансного відео, де заявив про «радикалів», які перейменовують міста, зносять памʼятники, а також згадав про мову і церкву. 

Згодом після допиту в СБУ народний депутат Юрій Бойко, який очолює парламентську групу «Платформа за життя та мир» записав відео з вибаченням перед українцями та назвав російського диктатора Володимира Путіна воєнним злочинцем.

До слова, печерський райсуд Києва визнав винним нардепа і голову комісії з припинення політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрія Бойка у порушенні подання фінансового звіту партії про майно, доходи, витрати. Водночас Феміда не стала застосовувати штраф до політика, оскільки сплили терміни притягнення до адміністративної відповідальності. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на дані судового реєстру.

Також Верховна Рада підтримала запит нардепа Романа Лозинського до президента України з вимогою позбавити депутата Юрія Бойка звання Героя України. Відповідне рішення ухвалили 232 парламентарі.

Як повідомлялося, 19 грудня 2024 року народні депутати відкликали народного депутата Юрія Бойка з посади члена комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Юрій Щербак, посол України в США (1994–1998)
Експосол України у США радить Верховній Раді ухвалити резолюцію про «вічну вдячність США»
Виконувачу обов'язків міського голови та депутату повідомлено про підозру
На Рівненщині ДБР затримало в.о. мера та депутата міськради: у чому їх звинувачують
Завершиться форум «Україна. Рік 2025» пресконференцією президента України
У Києві стартував форум «Україна. Рік 2025», де виступить Зеленський: трансляція
Yайкривавіші битви війни ще попереду, оскільки російські військові намагаються максимізувати свою військову перевагу
Найкривавіші бої ще попереду: The Independent назвало терміни захоплення Донбасу
Український тризуб уособлює зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності
День державного герба України: історія свята, привітання у прозі, віршах та яскравих листівках
Помічник президента РФ Юрій Ушаков прокоментував зустріч з представниками США
Помічник Путіна зробив заяву за підсумками переговорів у Ер-Ріярді
Ірина Білик у дуеті зі співачкою Esphyr презентувала нову пісню «Очі в очі»
«Дотики любові» із загадковою білявкою. Білик зробила подарунок шанувальникам до Дня закоханих
 Маск заявив, що ночує в Білому домі через важку роботу в Doge
Ілон Маск проводить ночі у Білому домі – Fox Business
Інфляційні тенденції: що не так з пріоритетністю цінової стабільності
Інфляційні тенденції: що не так з пріоритетністю цінової стабільності