ТОП найбільш затребуваних професій у світі - дослідження

ТОП найбільш затребуваних професій у світі - дослідження
В Україні брак інженерів гостро відчутний у всіх сферах, - аналітики

Роботодавцям у всьому світі найбільше потрібні інженери

Аналітики хедхантингової агенції підготували топ найбільш затребуваних на сьогодні спеціальностей у світі.

Зазначається, що в Україні ситуація, якщо й не ідентична, то однозначно схожа.

«Справа лише в часі», - вважають аналітики агенції.

Згідно з дослідженням агенції, роботодавцям у всьому світі найбільше потрібні інженери і ще раз інженери. 

«Причому шукають різних інженерів. Інженерів-електриків, інженерів-механіків, -будівельників, -електроніків... Ці фахівці мають високий попит у багатьох країнах світу, включаючи Канаду, США, Німеччину, Іспанію, Чилі, Нову Зеландію», - зазначають аналітики.

В Україні, зауважують в агенції, брак цих фахівців гостро відчутний.

«За останні п’ять років попит на інженерів різко зріс і в нашій країні. І не дивно. Яке мале чи суперпотужне виробництво обійдеться без цих людей?», - наголошують в агенції.

Інженери-будівельники несуть відповідальність за підтримання та адаптацію інфраструктури, від якої ми залежимо щодня, від автомобільних і залізничних шляхів, мостів, джерел енергії та водопостачання. Вони підтримують інфраструктуру й адаптують її відповідно до тих проблем, з якими стикаються, включаючи зростання населення, стихійні лиха і зміну клімату.

Інженери-механіки відповідають за проектування, розробку, виготовлення та випробування механічних пристроїв, включаючи двигуни, машини та інструменти. Як і інші інженери з цього списку, інженери-механіки значною мірою покладаються на використання комп'ютерного програмного забезпечення і працюють у науково-дослідних, державних і виробничих галузях.

Інженери-електроніки створюють пристрої, без яких люди вже й не уявляють сучасного життя: GPS системи, музичні пристрої, iPods тощо.

Також затребуваними на ринку професій у світі залишаються IT-фахівці. 

«Програмісти, розробники, адміністратори мереж і баз, модератори, фахівці з робототехніки, з інформаційної безпеки, web-дизайнери. Однак варто особливо виділити розробників програмного забезпечення. В сучасну цифрову епоху неважко зрозуміти, чому попит на цих фахівців зростає і зростає. З переходом у діджитал епоху потреба в грамотно побудованих веб-сайтах і програмах зросла, як ніколи раніше. Щодня в світі розробляються і тестуються нові програми для пристроїв різного рівня складності. Всі ці пристрої спрямовані на задоволення споживчих запитів. Їхня затребуваність зростає, а водночас зростає і попит на фахівців, які можуть задовольнити ці запити», - стверджують в агенції.

Наступну сходинку після IT-фахівці займають аналітики Big Data.  Ці фахівці вивчають і аналізують масиви даних, що містять розрізнену інформацію (результати досліджень, ринкові тенденції, переваги клієнтів). Дослідження й аналіз такої інформації може призвести до нових наукових відкриттів, підвищення ефективності роботи компанії, нових можливостей отримання доходу тощо. Основне вміння фахівців з вивчення даних – бачити логічні зв'язки в системі зібраної інформації і на підставі цього розробляти ті чи інші бізнес-рішення, моделі. Аналітики найбільше потрібні в наукових і дослідних установах, у державних структурах, банках, медицині, страховому бізнесі, а також в економічній сфері діяльності.

Після аналітиків без роботи не залишатимуться лікарі. Ця професія хоч і не нова, але як і раніше популярна. В сучасній екологічній обстановці, та ще й з великою кількістю вірусів, що постійно мутують, зробити це без кваліфікованої допомоги медпрацівників досить-таки складно. Стоматологи, анестезіологи, дієтологи, імунологи, пластичні хірурги, фармацевти без зусиль знаходять місце під сонцем. До того ж лікарі і медичні консультанти за кордоном – одні з найбільш високооплачуваних фахівців. Тренд останніх 5 років – лікар загальної практики. Це лікар, що не спеціалізується в будь-якій конкретній галузі медицини. Він володіє загальними знаннями про всі типи захворювань для діагностики та лікування різних недуг і інфекцій. Причому не обов'язково офлайн. Отримати консультацію лікаря можна, не виходячи з дому, сплативши послугу через Інтернет.

Маркетологи теж залишаються однією з найбільш затребуваних професій. Конкуренція постійно зростає, покупці стають усе більш вимогливими. Компаніям доводиться винаходити нові способи і підходи. Необхідно відрізнятися від сотень конкурентів, мати гарну репутацію і пропонувати дійсно кращий продукт. Задоволенням інтересів різних груп споживачів займаються маркетологи. Аналіз ринку, дослідження необхідних обсягів випуску, ринків збуту продукції, формування бізнес-плану підприємства, піар і маркетингові активності – ось стислий перелік завдань, що стоять перед фахівцем у сфері маркетингу.

І останнє місце у списку професій, що потрібні сьогодні у світі займають трейдери альтернативних валют і криптографічні фінансисти. «Сучасні майнери, криптоторговці і творці блокчейн-технологій впроваджують криптовалюту в життя звичайних людей усе наполегливіше. У світі кожен 5-й готовий інвестувати в криптовалюту. І вже сьогодні університети Пенсильванії, Нью-Йорка і Сан-Паулу готують дипломованих фахівців у цій царині», - наголошують в агенції.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Названо найбільш оплачувану вакансію у Києві
Названо найбільш оплачувану вакансію у Києві
У Києві понад півтисячі вакансій керівників і держслужбовців
У Києві понад півтисячі вакансій керівників і держслужбовців
У Литві поскаржились, що Німеччина «переманює» в них українських заробітчан
У Литві поскаржились, що Німеччина «переманює» в них українських заробітчан
 «Соціальний ліфт відкрито! Прийшов час змін!» - заявили у команді Зеленського
Команда Зеленського запросила всіх у ліфт
У Вінниці визначили переможців конкурсу серед педагогів «Подільська Вікторія»
У Вінниці визначили переможців конкурсу серед педагогів «Подільська Вікторія»
Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе
Заступниця Гройсмана розкритикувала його за відставку
В Україні стартувало ЗНО-2019
В Україні стартувало ЗНО-2019
Порошенко вважає, що 5 G - це й інтерактивне телебачення, і відеодеманд, це є і електронне урядування, це є і підвищення якості менеджменту. Це є абсолютно нова робота привабливості IT-сектора в Україн
Порошенко підписав указ про початок підготовки до запуску 5G в Україні
 У зустрічі із Зеленським взяли участь Ілона Шарова (Hudson), Роман Бондар (Оdgers Вerndtson), Олексій Долгих (Bayden), Юлія Згєєва та Ігор Габузенко (Ward Howell)
Зеленський буде наймати чиновників через рекрутингові агентства
Тепер лікарі можуть працювати з роботом, що зробить операції точнішими і безпечнішими
У Нідерландах вперше у світі робот самостійно провів операцію на оці
До військової підготовки дітей віком від 3 до 18 років у РФ залучені Міноборони, Міносвіти і науки, ФСБ, МНС, МВС, Слідчий комітет, інші органи державної влади Росії, Російська православна церква
Росія планує до 2020 року набрати мільйон дітей до військової організації «Юнармія» – ЗМІ
Виробники смартфона Xiaomi Mi 10 обіцяють здивувати користувачів
Виробники смартфона Xiaomi Mi 10 обіцяють здивувати користувачів
Супрун розповіла, як боротися з панічними атаками
Супрун розповіла, як боротися з панічними атаками
Дата публікації новини: