Philip Morris інвестує 60 млн грн у будівництво укриття для співробітників фабрики на Львівщині

Philip Morris інвестує 60 млн грн у будівництво укриття для співробітників фабрики на Львівщині
Компанія «Філіп Морріс Україна» працює на українському ринку з 1994 року

З початку повномасштабного вторгнення Росії компанія вимушена була призупинити роботу фабрики на Харківщині

Philip Morris Україна інвестує 60 мільйонів гривень у створення нового укриття для своїх співробітників на фабриці у Львівській області. Про це розповів генеральний директор компанії Максим Барабаш в інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна».

«Ми вже вклали 30 мільйонів доларів у розвиток фабрики на Львівщині, зокрема допомогли модернізувати наявне укриття. Зараз інвестуємо додатково 60 млн грн у повноцінне велике сховище для персоналу, щоб люди могли перебувати там у комфорті та безпеці. Ці інвестиції вже затверджені», – зазначив Барабаш.

Наразі з харківського виробництва компанії на нове місце роботи переїхало 220 працівників із запланованих 250.

За словами Максима Барабаша, на фабриці зараз функціонують дві виробничі лінії, третя вже встановлюється, а ще дві лінії мають надійти і будуть готові до роботи до січня 2025 року. Завдяки цьому Philip Morris планує повністю забезпечити український ринок продукцією, виробленою на Львівщині.

Як зазначалося, компанія «Філіп Морріс Україна» працює на українському ринку з 1994 р. і за цей час інвестувала в економіку України понад 750 млн доларів США. У 2023 р. ФМУ сплатила в Україні понад 30 млрд грн податків. З початку повномасштабного вторгнення виділила 400 млн грн на гуманітарні проєкти. 

З початку повномасштабного вторгнення Росії компанія вимушена була призупинити роботу фабрики на Харківщині через безпекові ризики для працівників. У травні 2024 року Philip Morris International відкрила нову фабрику у Львівській області, в яку інвестувала 30 млн доларів США. 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Багаторічний лідер рейтингу найбільших приватних компаній країни оговтався від втрати великих активів
Оприлюднено рейтинг найбільших приватних компаній України: хто увійшов у топ-5
У Києві та низці областей повітряна тривога тривала понад дві години
У Києві та низці областей повітряна тривога тривала понад дві години
Судова лінгвістична експертиза підтвердила, що висловлювання підозрюваної в опублікованих відео містять заперечення збройної агресії РФ проти України
Тіктокерці, яка на столичному вокзалі виправдовувала обстріли, повідомлено про підозру
Ворог наніс ракетний удар по Одесі
Росіяни завдали ракетного удару по пожежній частині в Одесі, є поранені – Одеська ОВА
Штучний інтелект стає загрозою для робочих місць європейців
Мільйони робочих місць опинились під загрозою через штучний інтелект
Будівництво підземних шкіл стало необхідністю в умовах агресії РФ проти України
Таємниця на мільярд. Де, хто і як будує підземні школи Тендерні хроніки
Vaca Muerta розташована наподалік міста Анело
У світі може з'явитись новий центр видобутку нафти – Reuters
Антонов: Будівництво першої черги вже стартувало
Власник однієї з найбільших мереж АЗС будує в Карпатах «другий Буковель» (фото)
На думку експерта, необхідні зміни допоможуть забезпечити достатньо потужностей для проходження осінньо-зимового періоду
Центр Разумкова визначив головні умови енергетичної стабільності України