рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Голова ради Нацбанку пояснив, чому долар дешевшає, а ціни все одно ростуть

  • Розсилка
  Ціни в Україні зростають попри те, що долар дешевшає через неконкурентний ринок, - Данилишин - Голова ради Нацбанку пояснив, чому долар дешевшає, а ціни все одно ростуть
  Ціни в Україні зростають попри те, що долар дешевшає через неконкурентний ринок, - Данилишин

  Богдан Данилишин вважає, що Антимонопольні органи в Україні не виконують своєї місії

  Голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин вважає, що ціни в Україні зростають попри здешевлення долара через слабкість антимонопольного регулювання. Таку думку Данилишин висловив в інтерв’ю «Главкому».

  За словами голови Ради Нацбанку, ціни рухаються тільки в один бік, зокрема, на неконкурентних ринках. «Це було видно на ринку пального, коли навіть президенту України довелось втрутитись у ситуацію, щоб підштовхнути ціни вниз. Ці процеси відбуваються через слабкість нашого антимонопольного законодавства та вузькість ринків окремих галузей. Там, де діють правила конкуренції, такі тенденції відсутні», - стверджує Данилишин.

  Нагадаємо, 27 грудня 2019 року прем’єр Олексій Гончарук повідомив, що Кабінет міністрів України підготує новий макроекономічний прогноз на початку 2020 року і запропонує Верховній Раді внести зміни до бюджету-2020.

  Як повідомлялося, доходи загального фонду державного бюджету України з початку 2019 року становили 93,9% від запланованого показника, в результаті чого до бюджету не надійшло 51,46 млрд гривень, запланованих у бюджеті. Це сталося через зміцнення національної валюти.

  Раніше Кабінет міністрів зробив прогноз, що середній курс гривні до долара у 2020 році становитиме 27 грн/долар. Така цифра закладена у макропрогнозі, на якому розрахований проект держбюджету-2020.

  Читайте більше:
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ