Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Держстатистики пояснили, чому деякі українці «сидять без роботи»

  • Розсилка
  У Держстатистики пояснили, чому деякі українці «сидять без роботи»

  За рік економічно неактивного населення в Україні поменшало на 221 тис. осіб

  У 2018 році в Україні було зареєстровано 10 млн 724,8 тис. економічно неактивного населення. Про це повідомляє Держстатистики, передає УНН.

  Причини економічної неактивності українців наступні: люди не знають, де і як шукати роботу (0,1% від загальної кількості), зневірені (0,6%), вважають, що немає підходящої роботи (0,5%), не можуть працювати через стан здоров’я (1%), виконують домашні обов’язки, перебувають на утриманні (20,9%), сподіваються повернутися на попередню роботу (0,2%), є пенсіонерами (54,7%).  Повідомляється, що за рік економічно неактивного населення в Україні поменшало на 221 тис. осіб, за п’ять років – на 546 тис. осіб.

  Нагадаємо, що в Україні змінились правила працевлаштування.

  Як повідомлялось, упродовж останніх років на українському ринку праці з’явилось більше півсотні професій, зокрема, у медичній, будівельній та енергетичній сферах, у хімічній та гірничо-видобувній промисловості, а також у сфері освіти. 

  В Україні з'явилась нова професія – трансплант-координатор, який займатиметься налагодженням зв’язків між усіма учасниками процесу трансплантації.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ