ЦВК не пустила на вибори в Одесі Зеленських і Філімонових

ЦВК не пустила на вибори в Одесі Зеленських і Філімонових
Місцеві вибори повинні відбутися 25 жовтня

ЦВК звернулася до Нацполіції для проведення перевірки обставин, викладених у постанові комісії

Центральна виборча комісія скасувала постанови Одеської міської ТВК про реєстрацію ряду кандидатів на посаду міського голови Одеси, серед яких кандидати з прізвищами Зеленський, Філімонов та Саакашвілі.

Про це йдеться на сайті ЦВК.

«До ЦВК надійшла скарга Одеської обласної організації політичної партії «Слуга народу», суб’єктом оскарження в якій визначено Одеську міську територіальну виборчу комісію.

У скарзі суб’єкт звернення просив визнати протиправною бездіяльність цієї комісії щодо нездійснення належної перевірки поданих документів та неповідомлення про наявні недоліки у поданих до цієї виборчої комісії документах для реєстрації кандидатів на посаду Одеського міського голови Філімонова В.В., Філімонова О.А., Зеленського В.С., Зеленського О.В., Філімонова О.В., Саакашвілі М.В., Філімонова О.В., висунутих відповідно Одеськими міськими організаціями політичних партій «Наша Земля», «Студентська партія України», «Циганська партія України», «Молодь до влади», «Зелені», «Блок Міхеіла Саакашвілі» і Обласною організацією політичної партії «Стабільність та справедливість» в Одеській області, та у зв’язку з цим скасувати відповідні постанови».

«Комісія скасувала відповідні постанови Одеської міської ТВК про реєстрацію кандидатів на посаду Одеського міського голови, висунутих вказаними місцевими організаціями політичних партій. А також – зобов’язала цю виборчу комісію до 21 години 3 жовтня 2020 року повторно розглянути відповідні документи подані для реєстрації кандидатів на посаду Одеського міського голови цими місцевими організаціями політичних партій», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ЦВК встановила відсутність у документах для реєстрації зазначених кандидатів документів про внесення грошової застави вказаними місцевими організаціями політичних партій, які висунули кандидатів на посаду міського голови.

Окрім того, зазначається, що досліджені комісією обставини у своїй сукупності «можуть свідчити про свідоме введення виборців в оману, а отже, перешкоджання вільному формуванню їх волі, що є посяганням на гарантовані Конституцією України права громадян».

ЦВК також звернулася до Нацполіції для проведення перевірки обставин, викладених у постанові комісії, та вжиття відповідних заходів реагування в разі наявності відповідних підстав.

Як відомо, на посаду мера Одеси претендує 18 кандидатів.

Нагадаємо, партію колишнього глави ЦВК Ківалова не зареєстрували на вибори в Одесі.

Місцеві вибори повинні відбутися 25 жовтня. 29 вересня закінчився термін подачі документів кандидатів у мери.

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: