0:5 від «Шахтаря»: «Карпати» повторили клубний антирекорд (відео)

Два матчі поточного чемпіонату «Шахтар» виграв у «Карпат» з загальним рахунком 11:1
UA-Футбол

Більше, ніж з різницею в п’ять м’ячів, львів’яни за 56 років клубної історії ще не програвали

Донецький «Шахтар» розгромив 5:0 львівські «Карпати» у матчі 21-го туру української Прем’єр-ліги.

«Шахтар» (Донецьк) - «Карпати» (Львів) - 5:0

Голи: 1:0 - Віктор Коваленко (6). 2:0 - Микола Матвієнко (35). 3:0 - Майкон (44). 4:0 - Віктор Коваленко (64). 5:0 - Тайсон (79)
«Шахтар»: П'ятов - Болбат, Хочолава, Микола Матвієнко, Ісмаїлі - Майкон (Манор Соломон, 69), Степаненко - Марлос (Маркос Антоніо, 69), Віктор Коваленко (Фернандо, 76), Тайсон (к) - Жуніор Мораєш. Тренер - Паулу Фонсека
«Карпати»: Пеньков - Олексій Ковтун, Сандохадзе, Мегреміч - М'якушко, Карім Йода, Роман Толочко, Онґла, Франсіско Ді Франко (к) - Понде. Тренер - Фабрі Ґонсалес
Судді: Шурман (Вишневе) - Андрій Єремеєв (Миколаїв), Євген Данильченко (Луганськ)
Попередження: Хочолава (63), Ісмаїлі (70) - М'якушко (54), Мегреміч (60)
На 53-й хвилині попереджено, на 77-й хвилині вилучено (друге попередження) Онґлу
10 березня. Харків. ОСК «Металіст». 4 746 глядачів

Для «Карпат» поразка в п’ять м’ячів — чергове повторення клубного антирекорду. З більшою різницею команда не програвала в офіційних поєдинках усіх рівнів ніколи. 0:5 чи 1:6 львів’яни програють вдев’яте. Прикметно, що чотирьох з цих поразок львів’яни зазнали саме від «Шахтаря».

У поточному сезоні «Карпати» програли «Шахтареві» два матчі з загальним рахунком 1:11.

Найрозгромніші поразки в історії «Карпат»