Чемпіонат світу з біатлону 2020: Фуркад бере золото, українці далеко від подіуму

Фуркад підтвердив свій клас

У середу, 19 лютого, у програмі біатлонного чемпіонату світу - чоловіча індивідуальна гонка на 20 км з роздільним стартом

Україна не могла у цій дисциплині розраховувать на лідера збірної - Дмитра Підручного, який має проблеми зі спиною, тому виставила експериментальний склад.

Під 8-м номером стартував Сергій Семенов, 17-м - Артем Прима, 65-м - Руслан Ткаленко, 90-м - Антон Дудченко.

Антон та Руслан у боротьбі за медалі участі не брали від самого початку, так само Семенов і Прима швикдко стали просто учасниками найпрестижнішої чоловічої гонки.

Семенов на першій стрільбі не закрив одну мішень, Прима влучив 5 з 5.

На другій стрільбі у положенні лежачи Семенов дав 4 з 5, що трансформувалось у відставання 2,5 хвилини від проміжного лідера. Не влучив одного разу й Прима, але завдяки швидкому ходу став четвертим з відставанням +58,3.

Але вже третьою стрільбою Прима поховав свою медальні перспективи - 3 з 5. День народження тренера збірної Юрая Санітри - сумне свято.

Боротьба за звання чемпіона світу розігралася між лідером сезону французом Мартеном Фуркадом, австрійцем Домініком Ландертінгером, словенцем Яковом Факом, норвежцем Йоханнесом Бьо та скандальним російським допінгістом Логіновим.

У підсумку перший результат показав Фуркад, для нього це друга нагорода ЧС-2020, раніше він виграв бронзу у спринті.

Другим з відставанням в 20 секунд став Йоханнес Бьо, бронза у Домініка Ландертінгера. Фак провалив останнє коло та лишився без медалі.