рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Луческу при перетині українського кордону порушив режим самоізоляції

  • ГЛАВКОМ
  • Розсилка
  Мірча Луческу не цікавився вимогами МОЗ України? - Луческу при перетині українського кордону порушив режим самоізоляції
  Мірча Луческу не цікавився вимогами МОЗ України?
  Світлина - Динамо від Шурика

  Чи буде реакція Міністерства охорони здоров’я?

  Судячи з рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, оприлюднених 27 липня, новий тренер київського «Динамо» Мірча Луческу двічі порушував режим самоізоляції при перетині румунсько-українського кордону.

  Позавчора МОЗ оприлюднило мапу та таблицю з країнами червоної та зеленої зон, після повернення з яких потрібна  чи не потрібна самоізоляція.

  Згідно зі свіжими даними, до нових країн червоної зони перемістилися Албанія, Болгарія, Румунія, Сербія та деякі інші країни. При прибутті з них громадяни зобов’язані відбувати двотижневу самоізоляцію.


  mapa_covid
  Румунія, з якої прибув Луческу, входить до червоної зони

  Іншими словами, прибуваючи з керівництвом київського «Динамо» 23 і 28 липня на переговори, румунський футбольний фахівець Мірча Луческу, який сьогодні святкує 75-річчя, мав спершу на 14 днів самоізолюватися згідно з вимогами МОЗ і лише після цього вступати з контакти з іншими людьми.

  Також сьогодні пролунало повідомлення, що прес-конференція на честь презентації Луческу, яка була запланована на 30 липня в онлайн-режимі, вочевидь не відбудеться через те, що один із працівників «Динамо-ТБ» інфікувався коронавірусом. При цьому, за інформацією «Главкома», стан хворого важкий. І найцікавіше, що 23 липня хворий контактував з Луческу. Наразі на самоізоляцію відправлені всі працівники «Динамо-ТБ».

   Читайте також:

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ