«Севілья» встановила антирекорд в історії розіграшу Суперкубка УЄФА

Футболісти «Севільї» святкують забитий м'яч у зустрічі за Суперкубок УЄФА
Twitter УЄФА

Іспанський клуб – спеціаліст по виграшам в Лізі Європи

За підсумками матчу за Суперкубок УЄФА іспанська «Севілья», яка поступилася німецькій «Баварії» (1:2), з негативної сторони вписала своє ім’я до історії турніру.

«Севілья» програла п'ять матчів за Суперкубок УЄФА, що стало новим антирекордом. Раніше андалузький клуб ділив перше місце за кількістю поразок з «Барселоною», яка чотири рази програла в боротьбі за цей трофей і здобула п'ять перемог.

Варто відзначити, що «Севілья» тільки раз зуміла завоювати Суперкубок УЄФА - в 2006 році іспанці обіграли «Барселону» з рахунком 3:0.

Натомість «Баварія» виграла 23 останні матчі у всіх турнірах. Крім того, учора матч завершився у додаткових екстра-таймах. З восьми останніх матчів за Суперкубок УЄФА відразу в шести було призначено додатковий час.

Також відзначимо, що іспанець Хаві Мартінес забив в овертаймі в двох останніх матчах «Баварії» за Суперкубок УЄФА - в 2013 і 2020 роках.

Нагадаємо, що «Баварія» завдяки голу іспанця Мартінеса перемогла «Севілью» в матчі за Суперкубок.