Українці здобули дві нагороди на чемпіонаті світу з боротьби

Магомед Закарієв став бронзовим призером чемпіонату світу

Бронзові медалі вибороли Магомед Закарієв і Олександра Хоменець

Збірна України вдало стартувала на чемпіонаті світу з боротьби, який цими днями проходить у норвезькому Осло. За відсутності багатьох учасників Олімпіади у складі нашої команди, першу медаль у ваговій категорії до 97 кг здобув Магомед Закарієв. У півфіналі українець поступився росіянину Абдулрашиду Садулаєву, а в сутичці за «бронзу» взяв гору над білорусом Олександром Грушиним.

Згодом на килим вийшла Олександра Хоменець. У категорії до 55 кг вона поступилася у кваліфікації японці Цугумі Сакураї, але за вихід до бронзового фіналу перемогла Роксану Засіну з Польщі. У сутичці за нагороду 18-річна українка перемогла росіянку Ольгу Хорошавцеву.

Олександра Хоменець здобула другу медаль для збірної України на чемпіонаті світу Фото: uww.orgОлександра Хоменець здобула другу медаль для збірної України на чемпіонаті світу Фото: uww.org

На чемпіонаті світу розіграють 30 комплектів нагород: по десять у кожному з видів – греко-римській боротьбі та вільній. Україна представлена в усіх дисциплінах.

Чемпіонат світу з боротьби в Осло завершиться 10 жовтня.