рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Джонсон назвав коронавірус катастрофою для Великої Британії

  • Розсилка
  <p>Борис Джонсон, який провів деякий час в реанімації, борючись з Covid-19, заявив, що уряд розслідує, &laquo;що пішло не так і коли&raquo;</p> - Джонсон назвав коронавірус катастрофою для Великої Британії

  Борис Джонсон, який провів деякий час в реанімації, борючись з Covid-19, заявив, що уряд розслідує, «що пішло не так і коли»

  «Це був абсолютний кошмар для країни, і країна пережила глибокий шок», – сказав Джонсон

  Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що коронавірусна криза стала катастрофою для Сполученого Королівства.

  Про це повідомляє Reuters.

  «Це було катастрофою. Давайте не будемо применшувати наші слова, я маю на увазі, що це був абсолютний кошмар для країни, і країна пережила глибокий шок», -  сказав Джонсон в ефірі Times Radio.

  Джонсон, який провів деякий час в реанімації, борючись з Covid-19, заявив, що уряд розслідує, «що пішло не так і коли».

  «Я цілком це розумію і ми це зробимо», - сказав Джонсон, додавши, що зараз не вважає відповідним момент для проведення розслідування.

  Незважаючи на похмурі економічні перспективи, Джонсон заявив, що було б помилкою повернутися до суворої політики економії попередніх консервативних урядів, які з 2010 року скорочували державні витрати, намагаючись знизити державний борг.

  Раніше у червні прем’єр Британії Борис Джонсон заявив, що вчені країни зробили «найбільший прорив» у лікуванні коронавірусу препаратом, який, «довів свою здатність знижувати ризик смерті».

  Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я вважає, що поширення пандемії Covid-19 на глобальному рівні прискорюється.

  До слова, за минулу добу в Україні було зафіксовано 646 випадків коронавірусу, найбільше хворих виявили у Львівській, Рівненській та Волинській областях.

  Коронавірус в Україні
  • Всього
   49607
  • Хворіють
   26131
  • Одужали
   22193
  • Померли
   1283

  Наразі в Україні не готові до послаблення протиепідемічних заходів 12 областей і місто Київ.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ