Покарання буде. Велика сімка зробила важливу заяву стосовно Лукашенка

Покарання буде. Велика сімка зробила важливу заяву стосовно Лукашенка
Велика сімка нагадала Лукашенку, що йому не уникнути відповідальності за допомогу Путіну у війні проти України
фото із відкритих джерел

Наймогутніші країни світу нагадали білоруському диктатору, що він також є учасником війни проти України

Країни Великої сімки нагадали самопроголошеному президенту Білорусі про майбутнє покарання, яке чекає на нього за участь у війні, яку Росія веде на території України. Заяву про це опублікувала пресслужба Білого дому.

Великі країни нагадали Олександру Лукашенку, що він також є причетним до російської агресії проти України. «Ми докладемо всіх зусиль, щоб притягнути до відповідальності президента Путіна та архітекторів і спільників цієї агресії, включаючи режим Лукашенка в Білорусі, за їхні дії відповідно до міжнародного права», – пояснила заява Великої сімки.

Для покарання хазяїна Кремля та його поплічників, зокрема, і білоруського диктатора, Велика сімка пообіцяла усіляко підтримати поточну роботу із розслідування та збору доказів злочинів, вчинених в Україні.

Велика сімка нагадала, що таку роботу провадять кілька організацій – Міжнародний кримінальний суд, незалежна слідча комісія, уповноважена Радою з прав людини ООН , та місія експертів ОБСЄ.

Нагадаємо, що російські війська входили до України і з білоруської території. Також рашистські літаки, які бомбили українські міста, злітали із аеродромів у Білорусі.

Сам Олександр Лукашенко у середині квітня заявляв Володимиру Путіну, що завжди буде поруч, як би не складалася ситуація у війні проти України.

А уже на початку травня білоруський диктатор зробив вигляд, нібито не в курсі про перебіг «спецоперації» – мовляв, не дуже заглиблений у цю «проблему».

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: