Путін після повернення з Індії розповів про літаючих чи то собак, чи то лисиць

  Президент РФ поділився враженнями про величезних кажанів
  Президент Росії Володимир Путін поділився враженнями від візиту до Індії. Він поскаржився на спеку, зазначивши, що було 34 градуси, і розповів, що його здивувала місцева фауна, пише «Московский комсомолец». «І літають ось такі ось тварини. Так, так, так. Літаючі собаки називаються чи лисиці там, не знаю. Ми називаємо їх кажанами,
  • 18 Жовтня, 2016, 17:18
  • Розсилка
  Володимир Путін
  Newsonline24.com.ua
  Володимир Путін

  Президент РФ поділився враженнями про величезних кажанів

  Президент Росії Володимир Путін поділився враженнями від візиту до Індії. Він поскаржився на спеку, зазначивши, що було 34 градуси, і розповів, що його здивувала місцева фауна, пише «Московский комсомолец».

  «І літають ось такі ось тварини. Так, так, так. Літаючі собаки називаються чи лисиці там, не знаю. Ми називаємо їх кажанами, але там миші приблизно ось такі», – розповів глава РФ, при цьому він розвів руки, аби показати розмір тварини.

  Путін відомий своєю любов'ю до тварин. На початку жовтня він відвідав оренбурзький заповідник, де погодував коней Пржевальського. До цієї події адміністрація заповідника почала готуватися за три місяці. Саме стільки часу пішло на те, щоб натренувати тварин не боятися людей. Аби знизити ризики провалу шоу за участю президента РФ, коней привчили їсти овес, яким їх годували з одного-єдиного відра (саме його і дали Путіну).

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ