У Канаді змінились середні зарплати для працівників: офіційна статистика

У Канаді змінились середні зарплати для працівників: офіційна статистика
Канадські роботодавці почали більше платити працівникам
фото із відкритих джерел

Зараз канадці отримують 4,7% більше, ніж у квітні 2023 року

Канада зафіксувала зміну середньої зарплатні праціників. Так, згідно з новим звітом StatCan, зростання середньої погодинної заробітної плати постійних працівників у Канаді сповільнилося в річному обчисленні. Середня погодинна зарплата становила 34,95 канадських долара (приблизно 987 грн), що на 4,7% більше, ніж у квітні 2023 року. У березні річний темпи зростання становив 5,1%. Темпи зростання заробітної плати, які національний Банк Канади уважно відстежує через їхній вплив на інфляцію, показали найнижчі показники з червня, коли вони впали до 3,9%.

Уповільнення темпів зростання заробітної плати посилює ознаки того, що економіка рухається відповідно до прогнозів Банку Канади. Банк розглядає широкий спектр показників у пошуках доказів того, що інфляція рухається до цільового рівня 2%, і минулого місяця заявив, що зниження ставки у червні можливе, якщо недавня тенденція зниження цін збережеться.

До слова, конкуренція змусить роботодавців підвищувати зарплати – реальні доходи українців перевищать довоєнний рівень у 2025 році. Про це повідомляє йдеться у «Інфляційному звіті» Національного банку України за квітень 2024 року. Труднощі з пошуком кваліфікованих працівників роботодавцями в умовах пожвавлення економічної активності зумовлюватимуть подальше підвищення зарплат у приватному секторі. Тому вже у 2025 році реальні заробітні плати в економіці перевищать свій довоєнний рівень та підвищуватимуться надалі. Зокрема, це відбудеться завдяки посиленню конкуренції за робочу силу із закордонними роботодавцями, зазначили в НБУ.

Раніше стало відомо, що у нижній палаті парламенту Канади зареєстрували законопроєкт, який має спростити процес надання Україні військової допомоги та підтримати українську оборонну промисловість. Законопроєкт вніс депутат від опозиційної Консервативної партії Гарнет Дженуіс, повідомляє Укрінформ.

Зокрема, законопроєкт вимагає від уряду негайно передати Україні надлишкове військове спорядження Збройних сил Канади та скасувати або спростити експортний контроль щодо військового обладнанням, яке прямує до України. Окрім цього законопроєкт закликає канадські державні кредитні установи надавати пріоритет оборонним промисловим проєктам в Україні.

Читайте також: Канада виділяє близько $12 млн на дрони і снаряди для України

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Опозиціонерка Хатія Деканоїдзе попереджає, що грузинський народ вже не повернеться під російський протекторат
Хатія Деканоїдзе: Іванішвілі на зв’язку з росіянами, а тітушками керує Каха Каладзе Інтерв'ю
Перше місце за виручкою у 2023 році вперше зайняла рітейл-компанія
Гетманцев розповів, як мережі «АТБ» вдалося обігнати нафтогазовиків та металургів
Милованов захистив дисертацію у США
Милованов зізнався, що не зміг захистити дисертацію в Україні
Низка народних депутатів ініціювала звільнення Сольського з посади міністра
У Верховній Раді зареєстровано постанову про звільнення міністра Сольського
Законопроєкт про допомогу Україні винесуть на розгляд в прив'язці до допомоги Ізраїлю
Соратниця Трампа розповіла, коли Конгрес США розгляне законопроєкт про допомогу Україні
Політична сила має на меті протистояти чинній очільниці країни Майї Санду
Bloomberg: проросійські політики Молдови створили антиєвропейський блок
Для українців, які приїжджають на роботу в європейські країни, роботодавці пропонують просту фізичну роботу на підприємствах
Зміни на ринку праці в ЄС: як країни конкурують за українського працівника
Раніше Міністерство закордонних справ Італії викликало посла Росії після того, як Москва передала дочірню компанії італійської групи Ariston Thermo Group державному енергетичному гіганту «Газпром»
Італія хоче компенсацій від ЄС за конфісковані Росією активи
Однією з головних причин є вік Джо Байдена, оскільки дві третини жителів США вважають його надто старим для того, щоб керувати країною ще чотири роки
Байден розглядає можливість відмовитися від президенства на користь Мішель Обами – ЗМІ