рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Округ 119 на Львівшині: розрив між лідерами мінімальний. У гру вступають суди

  • Розсилка
  Михайло Бондар - учасник бойових дій на Донбасі - Округ 119 на Львівшині: розрив між лідерами мінімальний. У гру вступають суди
  Михайло Бондар - учасник бойових дій на Донбасі

  На окрузі, де переміг кандидат від «Європейської солідарності», представники «Слуги народу» та «Голосу» будуть добиватись перерахунку голосів на дільницях

  На 119-му окрузі у Львівській області після опрацювання 100% протоколів переміг народний депутат, висуванець від «Європейської солідарності» Михайло Бондар. За нього проголосували 12 790 виборців (15,57%).

  Його найближчі конкуренти – Орест Кавецький від «Слуги народу» та Олег Шиба від «Голосу» - отримали 12 650 (15,39%) та 12 321 (14,99%) голосів відповідно.

  Таким чином між першим і другим місцем різниця складає лише 140 голосів.

  Кавецький та Шиба звернулись до суду щодо перерахунку голосів на декількох дільницях. Вони намагаються визнати голосування на виборчих дільницях недійсними у зв’язку з тим, що бюлетені для голосування в одномандатних округах видавались виборцям, які не мають права голосування в мажоритарних округах.

  Йдеться про тих виборців, які змінили тимчасово місце голосування без зміни виборчої адреси. Таким виборцям мав бути виданий лише один бюлетень – по багатомандатному округу. Але, начебто, їм видавали бюлетені і в багатомандатному, і в мажоритарному окрузі. А це вже є незаконним голосуванням.  Якщо з’ясується, що таких виборців більш як 5% від кількості виборців, які взяли участь у голосуванні, тоді голосування на цій виборчій дільниці визнається недійсним.

  А при такому невеликому відриві достатньо визнати недійсним результат з однієї дільниці, і переможцем на окрузі може стати представник «Слуги народу» або «Голосу».


  Результати голосування після опрацювання 100% протоколів
  Результати голосування після опрацювання 100% протоколів

  Нагадаємо, «фронтовик» Михайло Бондар в 2014 році був обраний по 119-му округу народним депутатом.

  Орест Кавецький – 31-річний директор «Гал Сир Продукту».

  По цьому округу за «Слугу народу» проголосували 25,98%. Партія «Голос» отримала 17,88% голосів. На третьому місці – «Європейська солідарність» з 16,39%.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ